Rustykalny okap ARDO

  • 1

Włoski producent ARDO wprowadza na rynek okap RUCA 60 W w rustykalnej a zarazem bardzo stonowanej, klasycznej linii.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Rustykalny okap ARDO
Urządzenie występuje w białym kolorze, dodatkowo ozdobione jest eleganckim, dębowym frontem. Design okapu RUSTICA CLASSIC sprawia, że jest to propozycja dla osób chcących nadać swojej kuchni sielski klimat.

Filtr aluminiowy zastosowany w okapie jest bardzo wygodny dla użytkowników, ponieważ istnieje możliwość mycia go w zmywarce. Bardzo gęsta siatka zastosowana w filtrze zwiększa skuteczność wychwytywania z powietrza cząstek tłuszczu i osadu.

Wydajność silnika o mocy 500 m³/h jest wystarczająca by skutecznie zneutralizować wszystkie uporczywe, nieprzyjemne zapachy. Urządzenie jest sterowane przez panel wyposażony w 3 zakresy prędkości, jest ukryty w konstrukcji okapu, tak aby nie zakłócać stylowego wyglądu urządzenia, równocześnie zawsze pozostaje w zasięgu ręki i każda gospodyni domowa nie powinna mieć problemu z jego odszukaniem czy obsługą. Dodatkowe oświetlenie jakie daje urządzenie pozwala na szybkie i bardzo dokładne doprawienie gotującej się potrawy.

Przy wyborze okapu warto pamiętać, że jest to dodatek do naszej kuchni, do miejsca w którym spędzamy mnóstwo czasu. Propozycja rustykalnej linii marki ARDO nadaje ciepły, pełen harmonii klimat otoczeniu i sprzyja rozmową towarzyskim przy stole.

Sugerowana cena promocyjna okapu – 1 109,00 PLN brutto*

* Producent ponosi całkowity koszt KGO.