Ruszyła Fundacja Śniadanie Obiad Kolacja

Polacy zaczynają interesować się zdrowym odżywianiem i chcą poszerzać swoją wiedzę z tego zakresu - z pomocą przychodzi Fundacja Śniadanie Obiad Kolacja.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Ruszyła Fundacja Śniadanie Obiad Kolacja
Od grudnia 2010 istnieje Fundacja "Śniadanie Obiad Kolacja". Pomysł powołania Fundacji powstał w wyniku ogromnego zainteresowania wcześniejszą akcją "Śniadanie na Trawie", która odbyła się w październiku 2010 w Warszawie. Okazało się, że prawie 1000 osób wykazało zaciekawienie kwestią zdrowego odżywiania oraz możliwościami dbania o siebie!
 
Fundacja "Śniadanie Obiad Kolacja" będzie wspierać wszelkie inicjatywy, które popularyzują  zasady świadomego i racjonalnego odżywiania.
 
Fundacja chce podnieść wiedzę społeczną z zakresu zdrowego trybu życia. W tym celu odbędą się specjalne szkolenia podnoszące kwalifikacje i wiedzę nauczycieli w zakrecie nauczania o prawidłowym odżywianiu. Fundacja pragnie przede wszystkim dotrzeć do młodych ludzi, by od początku wpajać im odpowiednie nawyki.

W dobie ciągłego pośpiechu czesto zapominamy o tym co ważne dla zdrowia. Jedząc w barach szybkiej obslugi lub kupując gotowe produkty nie zastanawiamy się nad tym, co tak naprawdę fundujemu swojemu oraganizmowi - pora to zmienić!!
 
Partnerami i sponsorami akcji są Ferma OLDAR - producent Jaj z Sokołowa, Tomasz Jakubiak - kucharz a jednocześnie popularyzator zdrowego żywienia, Entropia Słowa oraz Centrum Psychodietetyki RÓWNOWAGA.

Więcej informacji można znaleźć na www.sniadanieobiadkolacja.org