Shaker do sosów Kamis

Teraz zięki Shakerowi do sosów Kamis każdego dnia, w każdym miejscu, o każdej porze, możesz przygotować smaczną sałatkę i wymieszać ją z sosem tuż przed spożyciem!...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Shaker do sosów Kamis
Nowy, unikalny zestaw w limitowanej wersji wprowadza Kamis - KAMIS FIT UP! SHAKE IT!. Zestaw zawiera shaker do sałaty oraz 4 różne sosy sałatkowe Kamis Fit up!: Energetyczny, Pobudzający, Zmysłowy i Odświeżający. To obowiązkowy zestaw dla wszystkich kobiet, które cenią sobie funkcjonalność, świeżość i wygodę.

Młode, aktywne kobiety coraz częściej szukają sposobu, by szybko przygotować zdrowy, pożywny i lekki posiłek, który mogą zjeść w pracy, na wycieczce, w szkole. Okres letno - jesienny to bogactwo świeżych warzyw i owoców. Dlatego sałatki z pysznymi sosami smakują w tym czasie najlepiej:), a dodatkowo są zdrowe i pożywne.

W tym właśnie okresie, Kamis proponuje innowacyjny shaker z sosami sałatkowymi Kamis Fit up! w limitowanej edycji. Shaker to gotowe naczynie do spożywania sałatki niezależnie od miejsca. Posiada wbudowany pojemniczek na sos, dzięki czemu sos i sałatka mogą być przechowywane oddzielnie, a sałatka dłużej zachowuje swoją świeżość, jeżeli zmiesza się składniki tuz przed spożyciem.

Opakowanie SHAKE IT! to żywa i kolorowa grafika kartonika, która przyciąga wzrok. Wycięcia w kartoniku dają możliwość obejrzenia zawartości zestawu i dotknięcia shakera. Jest też oczywiście instrukcja użytkowania krok po kroku oraz przepisy kulinarne, dzięki którym, można przygotować smakowite sałatki z dodatkiem sosów Kamis Fit up! A wszystko w świeżej i apetycznej szacie graficznej Kamis Fit up!

Zestaw – shaker wraz z 4 sosami sałatkowymi Kamis Fit up! - jest dostępny w sieciach handlowych, delikatesach i dobrych sklepach spożywczych w cenie około 7,5 zł -8,5 zł.

Bardzo ważnym elementem zestawu KAMIS FIT UP! SHAKE IT! są sosy sałatkowe Kamis Fit up! – w każdym zestawie są to 4 sosy: zmysłowy, energetyczny, odświeżający i pobudzający. Sosy Kamis Fit up! to unikalne kompozycje ziół, przypraw, kwiatów i ziaren zbóż, które doskonale podkreślają charakter sałatek ze świeżych warzyw, owoców i sałatek mieszanych, nadając im wyśmienity smak, intensywny aromat, porcję zdrowia ukrytą w błonniku i …przepiękny wygląd.

Jakie są Sosy sałatkowe Kamis Fit up!™?
W pełni naturalne, lekkie, niskokaloryczne, zdrowe,
Z dodatkiem błonnika i naturalnych składników,
Bez dodatku soli oraz substancji wzmacniających smak i aromat,
Atrakcyjna forma składników np. kwiaty lawendy, płatki nagietka, suszona truskawka, ziarna słonecznika.