FANTA - odkryj jej nowy smak!

FANTA od teraz jeszcze bardziej pomarańczowa! Zmienił się jej smak oraz wygląd. Nowa "zakręcona" butelka inspirowana jest orzeźwiającą pomarańczą. Dzięki ulepszonej formule bez konserwantów, z wyższą zawartością soku owocowego i naturalnymi aromatami FANTA gwarantuje mocne orzeźwienie i intensywny smak.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
FANTA - odkryj jej nowy smak!
Napoje gazowane cieszą się rosnącą popularnością wśród młodzieży i dorosłych. Z nową FANTĄ przepyszne będą wszystkie letnie chwile i wakacyjne wspomnienia! Warto mieć ją zawsze przy sobie w torbie, plecaku, na rowerze i rolkach, podczas zajęć sportowych czy letnich biwaków.

Receptura nowej FANTY to składniki najwyższej jakości, wzbogacone jeszcze większą zawartością soku owocowego i naturalnych aromatów. To gwarancja świetnej zabawy w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny. Wysokie stężenie bąbelków w każdym łyku oraz doskonale intensywny owocowy smak będą towarzyszyć letnim przygodom, a także umilą wakacyjne wspomnienia.

Nowa FANTA

Nowe opakowanie FANTY odzwierciedla jej owocowy smak i współgra z unowocześnionym logo oraz wyrazistą kolorystyką, tworząc świeże
i szalone połączenie. „Zakręcony” kształt butelki ma wyróżniać FANTĘ na sklepowych półkach, zachęcając nastolatków i dorosłych do jej odkrycia, skosztowania i dzielenia się z innymi.
 
FANTA sprzedawana w butelkach plastikowych o pojemności 0.5L, 1L, 1.5L, 1.75, 2.0L, 2.25L i puszkach o pojemności 200ml i 330 ml.
Sugerowana cena detaliczna FANTA w butelce o pojemności 0.5L to 2,99 PLN.