Sposób na kryzys... finansowy!

  • 2

O kryzysie mówi już każdy, ogarnął już prawie cały świat. Aby przetrwać ten trudny okres, trzeba znaleźć na niego sposób…

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Sposób na kryzys... finansowy!
Oszczędzanie, to jest już powszechne hasło, wszyscy szukają pieniędzy, w pierwszej kolejności rezygnując z drugorzędnych rozrywek. Nie musimy jednak pozbawiać się wszystkiego, pozostańmy przy ekonomicznych przyjemnościach.

Systematycznie uprawiany seks może zastąpić droższe rozrywki, takie jak popularne kino, klub, restauracja. Potrzebuje on zdecydowanie niższego nakładu kapitału. Prezerwatywy bądź inne seks gadżety są nieporównywalnie tańsze od biletów do kina, czy drinków zamawianych w klubie. Seks jest oszczędny, a dodatkowo wpływa na stan naszego zdrowia, co również może zbawić nasz portfel w przyszłości, leczenie jest przecież bardzo drogie.

Seks oprócz tego, że wprowadza na szczyt rozkoszy, jest lekiem dla duszy i ciała. Przeciętny stosunek trwa ok. 10 minut, a trzy stosunki tygodniowo to 7500 spalonych kilo-kalorii. Taką ilość energii można również spalić przebiegając 120 kilometrów.

Seks powstrzymuje biologiczne objawy starzenia się. Partnerzy, którym seks przynosi zadowolenie, kochają się często i chętnie. Badania wykazały, że osoby usatysfakcjonowane seksualnie prawie nigdy nie popadają w depresję.

Aby zapewnić maksymalną ilość doznań, ale w pełnym bezpieczeństwie, producenci oferują ogromną gamę prezerwatyw. Nowy nabytek, to Unimil Natural, klasyczne, nawilżane prezerwatywy ze zbiorniczkiem.

Walczmy z kryzysem i korzystajmy z naturalnych przyjemności. Nasz portfel pozostanie nienaruszony, a my będziemy zdecydowanie bardziej odporni na przygnębiającą rzeczywistość.