Spotkania w Kobiecym Stylu

  • 1

Całej prawdy o kobietach, szukają uczestniczki wyjątkowych spotkań W Kobiecym Stylu, których gospodarzem jest Anna Maruszeczko.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Spotkania w Kobiecym Stylu
Czym dla kobiet jest styl? O czym marzą? Co je cieszy? Czego się obawiają? Czy istnieje dieta idealna? Jak ubrać się na oficjalną kolację, a jak na nieformalne przyjęcie. Całej prawdy o kobietach, szukają uczestniczki wyjątkowych spotkań W Kobiecym Stylu, które odbywają się w winiarniach La Passion du Vin w Warszawie oraz Poznaniu. Gospodarzem wieczornych pogaduszek jest Anna Maruszeczko, która zagrzewa panie do dyskusji i udziału we wspólnych warsztatach.
Do tej pory w ramach cyklu odbyły się 4 spotkania: „Kobieta i uczucia” z Dorotą Krzywicką oraz „Wizaż i stylizacja” z Magdą Sancewicz, w charakterze ekspertów.

Obecność Doroty Krzywickiej, znanej między innymi z występów „W rozmowach w toku”, pozwoliła paniom uwolnić emocje, otworzyć się, rozmawiać o uczuciach i swoich potrzebach. Uczestniczki chętnie poddawały się warsztatom psycholożki , szczególnie do gustu przypadł im „wąż”- czyli zabawa i odprężający masaż w jednym.

Mnóstwo kolorowych chust, peruk w różnych odcieniach i stylizacjach – to z kolei obraz Kobiecego Stylu podczas spotkania z Magdą Sancewicz. Do późnych godzin nocnych panie wsłuchiwały się w konstruktywne uwagi pod swoim adresem i notowały jakie zmiany w swoim wizerunku powinny wprowadzić, aby stać się kobietą stylową. Odważnie i z podniesioną głową w towarzystwie innych uczestniczek omawiały mankamenty figury czy urody.

Panie opuszczają spotkania, bogatsze nie tylko o wiedzę, ciekawą rozmowę i nowe znajomości, ale również otrzymują atrakcyjne upominki, które fundują sponsorzy spotkań: Davidoff, Clarina, Batycki, La Passion du Vin.
Kolejne spotkania w doborowym towarzystwie, z winem odbędą się już wkrótce. Panie będą rozmawiały o dietach, biznesie, pięknie i marzeniach.