Spotkania w warszawskiej restauracji

Przestronne wnętrza oraz bogaty wybór potraw kuchni włoskiej sprawiają, że warszawska restauracja VAPIANO to miejsce polecane na spotkania z przyjaciółmi lub z rodziną.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Spotkania w warszawskiej restauracji
Warszawska restauracja VAPIANO, która od niedawna działa przy ul. Taśmowej 7 w kompleksie Marynarska Business Park, zaprasza na spotkania z przyjaciółmi. Popularne potrawy kuchni włoskiej oraz swobodna atmosfera sprawiają, że restauracja jest idealną propozycją zarówno na wyjście po pracy, jak i wieczorny posiłek. Wyjątkowy charakter wizyty zapewni śródziemnomorski klimat budowany przez znajdujące się wewnątrz drzewa oliwne oraz ogród świeżych ziół. Dla gości VAPIANO przygotowano stoliki dla 4, 6 lub 8 osób, które zachęcają do rozmów w większym gronie. Z menu wybierać można m.in. przystawki, sałaty, makarony lub różnorodne pizze. Do zrelaksowania się przy aromatycznej kawie i oryginalnym włoskim deserze zachęcają wygodne kanapy i pufy w strefie lounge, gdzie pośrodku stoi prawdziwy kominek. Przez cały tydzień VAPIANO jest czynne aż do godz. 23.00 i na wspólny posiłek z przyjaciółmi można tutaj przyjść po wizycie w kinie lub zakupach w pobliskiej Galerii Mokotów.

Restauracja VAPIANO to miejsce polecane również na rodzinny obiad. Front Cooking, czyli przyrządzanie potraw na oczach gości, to atrakcja szczególnie dla najmłodszych. Dzieci, które mają możliwość obserwowania, jak wybrany przez nie posiłek jest przygotowywany przez kucharzy, z pewnością z większym apetytem zabiorą się do jedzenia. Zwłaszcza że w menu znajduje się duży wybór pizz oraz makaronów – dań tak bardzo lubianych przez najmłodszych. Potrawy w VAPIANO przyrządzane są jedynie z naturalnych składników, bez użycia półproduktów i sztucznych dodatków i rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci otrzymują zdrowy i świeży posiłek. Familijnemu wyjściu na obiad lub kolację sprzyjają ponadto przestronne wnętrza VAPIANO. Duża sala oraz swobodny dostęp do wszystkich stolików sprawiają, że najmłodsi mogą bez obaw poruszać się po całej restauracji, zaś wizyta z dziećmi w wózku również nie stanowi problemu. Na rodzinny obiad VAPIANO zaprasza szczególnie w weekendy, gdy rodzice mają czas oraz ochotę odetchnąć od domowych obowiązków.

Godziny otwarcia restauracji VAPIANO:
- poniedziałek-piątek 10.00-23.00 (kuchnia czynna w godz. 11.00-22.00);
- sobota i niedziela 11.00-23.00 (kuchnia czynna w godz. 11.00-22.00).