Od sprzedawcy herbaty do rozchwytywanego modela

Historia Arshada Khana udowadnia, że najlepsze scenariusze pisze samo życie. Młody Pakistańczyk jeszcze do niedawna prowadził spokojne życie dorabiając jako nikomu nieznany sprzedawca herbaty na ulicach Islamabadu. Dziś jest gwiazdą Internetu i modelem, do którego odzywają się kolejni projektanci mody.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Od sprzedawcy herbaty do rozchwytywanego modela
fot. Jiah’s Photography / Via Facebook: Jiahsphotography
A wszystko zaczęło się od zupełnego zbiegu okoliczności. Fotografka Jiah Ali zamieściła na Instagramie zdjęcie, które wykonała na niedzielnym spacerze na jednym z targów w Islamabadzie. Zdjęcie przedstawia niezwykle przystojnego, młodego sprzedawcę herbaty. Ma on wyraziste rysy twarzy, ciemne, gęste włosy i niesamowicie błękitne oczy. To właśnie Arshad Khan.

Zdjęcie mężczyzny w krótkim czasie obiegło wszystkie portale społecznościowe, a już następnego dnia sprzedawcę odwiedziło na jego herbacianym stoisku ponad 50 kobiet! I bynajmniej nie żeby spróbować serwowanego przez niego naparu, ale żeby… zrobić sobie z nim zdjęcie.

herbaciarz model herbaciarz model
Źródło: Aley Bhaidani / Via Facebook: gmponarydigital

Okazało się, że Arshad, pochodzący z prowincji Kohat, ma zaledwie 18 lat. Na targu Itwar pracował od trzech miesięcy. Dzięki fotografii autorstwa Jiah Ali jego życie kompletnie się zmieniło. Z dnia na dzień zyskał rzeszę fanek, zachwyconych jego urodą i przenikliwym spojrzeniem. Ma już za sobą debiut w telewizji śniadaniowej, udziela wywiadów, podobno wziął udział w pierwszych sesjach zdjęciowych, a w kolejce do niego ustawiają się ciągle nowi producenci ze świata mody.

Sam Arshad deklaruje, że chciałby zostać aktorem i chętnie przyjmie propozycje zagrania w filmach. Przed zwykłym sprzedawcą herbaty właśnie otworzyły się drzwi wielkiej kariery.