Stonowana zastawa stołowa

Kolekcja Sense marki Villa Italia to zastawa stołowa dla tych, którzy tęsknią czasem za stonowaną w smaku tradycją kształtu.

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Stonowana zastawa stołowa
Kolekcja Sense z pewnością zachwyci wszystkich, którzy kochają nowoczesność w delikatnej, nienachalnej wersji. Powstały w mieszczącym się w Mediolanie studiu komplet naczyń zachwyca przede wszystkim świeżością oraz subtelnym pięknem linii.

Stonowana nowoczesność

Kolekcja Sense to porcelana klasyczna w kolorze, lecz nowoczesna w formie. Naczynia mają ciekawą, lekko asymetryczną linię i opływowy kształt. Boki talerzy są delikatnie wygięte, a całość utrzymana jest w odcieniu kości słoniowej. Zastawa pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również do tych bardziej tradycyjnych. Pozwoli ona wraz z kilkoma dodatkami stworzyć wspaniały klimat domowego zacisza.  Aby maksymalnie wyeksponować walory zastawy, warto ciepły odcień kości słoniowej zestawić z barwą kontrastową – naczynia będą pięknie prezentować się na ciemnym, np. czekoladowym obrusie.

Kolekcja Sense – zestaw obiadowy dla 6 osób, wykonany z najwyższej jakości porcelany w klasycznym kolorze, ale w nowoczesnej formie. Naczynia mają ciekawą, lekko asymetryczną linię i opływowy kształt.
W skład zestawu wchodzi: 6 talerzy płytkich, 6 talerzy głębokich, 6 talerzy deserowych, 1 półmisek owalny, 1 salaterka.

Cena: ok. 760 PLN