Rośnie świadomość żywieniowa Polaków!

Pod powiedzeniem „Jestem tym, co jem” może podpisać się coraz więcej Polaków. Rośnie świadomość, jak ważne jest to, co jemy, jakość i sposób wytwarzania produktów, z których komponujemy nasze codzienne menu. Ma ono zasadniczy wpływ na nasze zdrowie, a co za tym idzie na samopoczucie.

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Rośnie świadomość żywieniowa Polaków!
fot. informacje prasowe
Wszyscy, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze wiedzą, że zrównoważona dieta i zdrowe, nieprzetworzone produkty stanowią podstawę właściwego funkcjonowania organizmu.  O wyglądzie i zdrowiu człowieka decydują nie tylko geny, lecz w dużym stopniu codzienne wybory dotyczące odżywiania i trybu życia.

Powszechnie panuje przekonanie, że „zdrowa żywność” to zawsze żywność ekologiczna. Warto jednak wiedzieć, że produktem ekologicznym możemy nazwać tylko taki, który spełnia normy unijne i posiada certyfikat wydany przez upoważnioną do tego jednostkę certyfikującą. Charakterystyczny zielony znaczek jest gwarancją jakości i dlatego warto szukać go, robiąc codzienne zakupy.

Delikatesy Smak Natury-co warto wiedzieć?

- Kiedy 2003 roku powstały Delikatesy Smak Natury, mało kto wiedział, dlaczego warto sięgać po żywność z certyfikatem ekologicznym. Dziś, 11 lat później, prowadzimy sklep stacjonarny i internetowy oferując klientom ponad sześć tysięcy produktów, a ich asortyment ciągle się poszerza. To wymierny dowód na to, że świadomość Polaków na temat odżywiania wzrasta i mając wybór coraz chętniej sięgają po zdrowe produkty od sprawdzonych dostawców – mówi Marianna Przybylska, ekspert  ds. merytorycznych Smaku Natury.Lokalizacja i asortyment

Spośród 6000 produktów dostępnych w delikatesach Smak Natury, ponad 4000 posiada certyfikat ekologiczny. - Możemy pochwalić się najszerszym asortymentem świeżych produktów ekologicznych, takich jak: owoce i warzywa, mięsa i wędliny, nabiał oraz pieczywo. Dzięki temu Klienci mogą u nas zrobić kompleksowe zakupy. To dla nich duża oszczędność czasu i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w sklepie internetowym, w którym zapewniamy dostawę do domu na terenie całej Polski – mówi Tomasz Kaliński, manager Smaku Natury.

                             

Stacjonarne delikatesy Smak Natury mieszczą się na warszawskich Kabatach, nieopodal stacji metra. Chętnie zaglądają tutaj osoby znane z pierwszych stron gazet, zwłaszcza przedstawiciele show businessu. Klientami sklepu są nie tylko mieszkańcy Kabat. Wielu przyjeżdża z odległych części stolicy, by wybrać dla siebie i bliskich najlepszej jakości produkty w konkurencyjnej cenie - wiele produktów można kupić tu w cenach porównywalnych do tych masowo dostępnych, zyskując jakość i pewność, że powstały przy zachowaniu ekologicznych standardów.

Informacja prasowa