Święty Mikołaj w Auchan Bielany

  • 2

6 grudnia to data, którą wszyscy kojarzą z mikołajkami. Tego dnia do Parku Handlowego Auchan Bielany przybędzie Święty Mikołaj.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Święty Mikołaj w Auchan Bielany
Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza dzieci i ich rodziców na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wszystkie chętne maluchy będą mogły sfotografować się z Mikołajem, a w prezencie otrzymają kolorowe zdjęcie.
6 grudnia to data, którą wszyscy kojarzą z mikołajkami. Tego dnia do Parku Handlowego Auchan Bielany przybędzie Święty Mikołaj. Ulubieniec najmłodszych zasiądzie na honorowym miejscu i w godzinach 12.00-18.00 zaprosi wszystkie dzieci do bezpłatnej fotografii. Wydrukowane kolorowe zdjęcia będzie można odebrać w salonie fotograficznym Fotojoker znajdującym się na terenie Galerii Parku Handlowego Auchan Bielany. Śnieżynki natomiast rozdadzą dzieciom słodycze i upominki, a każdy rodzic będzie mógł zrobić swoim pociechom miłą niespodziankę – po uprzednim przekazaniu Mikołajowi prezentów, wręczy on je osobiście maluchom.

W dniu mikołajek w Parku Handlowym Auchan Bielany rozpocznie się „Akcja dla studenta”, która potrwa aż do 24 grudnia. W ramach akcji będzie można zakupić świąteczne opłatki rozprowadzane na terenie Galerii przez studentów przebranych za aniołki. Część środków ze sprzedaży opłatków zasili konto „Fundacji Mam Marzenie”, spełniającej pragnienia dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu.