Świeżo Tłoczony Sok Malinowy

Dostarczmy organizmowi odpowiedniej ilości witamin i składników mineralnych w postaci Naturalnie Mętnego Soku z Jabłek i Malin Ogrody Natury.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Świeżo Tłoczony Sok Malinowy
Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Malin to kompozycja świeżo tłoczonego soku jabłkowego i zagęszczonego soku malinowego. Jego mętność to efekt specjalnego tłoczenia, dzięki któremu zachowane zostały w nim wszystkie cenne składniki zawarte w całych owocach. Bogactwo błonnika i pektyn sprawia, że jego najcenniejszą wartością są przeciwutleniacze, które aktywnie chronią nas przed działaniem wolnych rodników – cząstek czyniących wiele szkód w naszym organizmie, powodując m.in. jego przedwczesne starzenie się. Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Malin Ogrody Natury to także skarbnica witamin i niezbędnych dla zdrowia soli mineralnych. Drobne, różowe owoce, przez całe lato chłonące energię promieni słonecznych, oddają nam jej moc w pysznym soku, wspomagając nas w walce z uciążliwymi infekcjami. Sok nie jest dosładzany, powinni więc pamiętać o nim przede wszystkim cukrzycy oraz osoby odchudzające się. Nie zawiera również sztucznych barwników ani konserwantów, a poddawany jest jedynie lekkiej pasteryzacji, nie niszczącej naturalnego owocowego bogactwa.

Świeżo Tłoczony Sok Malinowy Ogrody Natury - gdy brak sił na jesienne porządki


Jeśli nie chcemy dopuścić do tego, że jesienną porą nasz organizm nie będzie w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez wiosenne dni, skorzystajmy z naturalnej pomocy, jaką daje nam Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Malin Ogrody Natury. Pijmy go już zimą – zawarte w nim pierwiastki, takie jak magnez, cynk i potas pozwolą nam uniknąć szoku, jaki wiąże się z dużą dawką słońca, ciepła i aktywności oraz przyspieszającym wiosną metabolizmem.
Magnez to pierwiastek życia, uczestniczący przede wszystkim w prawidłowym działaniu układu nerwowego i mięśniowego. Ma wpływ na ponad 300 różnych procesów przebiegających w naszym organizmie. Jego niedobór powoduje ospałość i zmęczenie, rozdrażnienie i bezsenność, nie sprzyja także wzmożonej aktywności, objawiając się bólami mięśniowymi, brakiem apetytu i bezsennością.
Cynk – wzmacnia nasz układ immunologiczny, a więc zapotrzebowanie na ten pierwiastek mamy przede wszystkim w okresie obniżonej odporności organizmu. Dzięki zawartemu w Soku malinowym cynkowi będziemy rzadziej zapadać na infekcje i przeziębienia oraz dużo szybciej je leczyć. Pomoże nam również odświeżyć zniszczone zimowym chłodem włosy i skórę oraz wzmocni pamięć.
Potas, obecny w Naturalnie Mętnym Soku z Jabłek i Malin Ogrody Natury wpłynie usprawniająco na pracę mięśni i układu nerwowego. Pobudzi czynność mózgu, usprawni pamięć i ułatwi koncentrację. Ta jego właściwość wiosenną porą przyda się szczególnie, niwelując rozproszenie nastroju i motywując do działania.

Świeżo Tłoczony Sok Malinowy Ogrody Natury – poj. 225 ml.,cena ok. 2,70 zł