Herbata na Wielkanoc

  • 2

Do wielkanocnych wypieków warto podać wyjątkową herbatę, która wypełni święta wielkanocne aromatem i podkreśli smak ciast.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Herbata na Wielkanoc
Wielkanoc to radosny czas świątecznych rodzinnych spotkań przy wspólnym stole. Każda gospodyni dwoi się i troi, aby na tę okazję przygotować coś wyjątkowo pysznego. Obok tradycyjnego święconego jajka, wędlin sałatek ogromne znaczenie mają świąteczne słodkie wypieki. Kolorowe mazurki oraz pękate baby wielkanocne są obowiązkowe na wielkanocnym stole. Do wielkanocnych wypieków warto podać wyjątkową herbatę, którą wypełni święta wielkanocne aromatem i podkreśli smak świątecznych ciast.

Herbaciarnie „Czas na Herbatę” przygotowały na święta specjalne kompozycje herbaciane, które doskonale dopasują się do tej okazji nie tylko swoimi smakami, ale także wielkanocnymi nazwami. Herbata „Wyspa Wielkanocna” to mieszanka herbaty czarnej i zielonej z dodatkiem trawy cytrynowej, nagietka i jabłka, które w połączeniu tworzą orzeźwiającą kompozycję wiosennego kwiatowo - owocowego smaku. Serca prawdziwych smakoszy, gustujących w wymyślnych głębokich aromatach podbije czarna herbata „Amaretto”, która zawiera migdały, wiórki kokosowe oraz dodatek cukru kandyzowanego. Te herbaciane przysmaki z pewnością zaskoczą, zadowolą i zachwycą wszystkich domowników oraz świątecznych gości.

Sklepy „Czas na Herbatę”, stoiska w pasażach handlowych
Cena sklepowa: ok. 7 zł – 50 g - Amaretto
ok. 9 zł – 50 g - Wyspa Wielkanocna