Nowa butelka Martini

  • 1

MARTINI Bianco i MARTINI Rosato - kuszą teraz nie tylko wyrafinowanym smakiem, ale również nowoczesnym, dynamicznym opakowaniem najwyższej klasy.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Nowa butelka Martini
MARTINI, jedna z najbardziej cenionych przez koneserów dobrych trunków marek na świecie, od ponad 140 lat kojarzy się z elegancją i prestiżem. Teraz MARTINI to nie tylko doskonały smak, ale także nowe, innowacyjne opakowanie. Elegancki, smukły kształt nowej butelki MARTINI podkreśla włoski styl trunku i radość chwil spędzonych z MARTINI.   

MARTINI - tradycja i nowoczesność


MARTINI to znana na całym świecie marka premium należąca do portfolio Bacardi - Martini. Stanowi symbol doskonałości i dobrego stylu. Od 2007 roku MARTINI ma nowe opakowanie. Zmysłowy kształt butelki, etykiety idealnie wkomponowane w jej kontur oraz tłoczone na szkle elementy tworzą oryginalną całość, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom trunku. Kluczowy punkt nowej butelki stanowi nowoczesne, trójwymiarowe logo MARTINI®. Jest ono swego rodzaju ikoną smaku podkreślającą radość życia. Kontur ze złotej folii wokół logo nadaje elegancji i rozświetla całe opakowanie. Rok stworzenia firmy wytłoczony w najważniejszej, górnej części butelki, podkreśla ponad 140-letni dorobek i autentyczność MARTINI. Wszystkie elementy tworzą spójną całość i utrzymane są w nowym, minimalistycznym stylu. Nowe opakowanie w unikalny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Tradycyjne zalety marki wyrażone w atrakcyjny, stylowy sposób, podkreślone zostały dodatkowo subtelnymi, eleganckimi zdobieniami. Ta niepowtarzalna kombinacja wprowadza niezwykły, świadczący o wysokiej jakości styl, który doskonale łączy wszystko, co jest związane z dziedzictwem MARTINI.

Metamorfoza opakowania Martini nie wpłynęła na zmianę smaku i jakości trunku. Słodkie i aromatyczne MARTINI Rosso, łagodne MARTINI Bianco, korzenne MARTINI Rosato, oraz eleganckie, o świeżej, cytrusowej nucie MARTINI Extra Dry teraz kuszą nie tylko wyrafinowanym smakiem, ale również nowoczesnym, dynamicznym opakowaniem najwyższej klasy.