Syropy na jesienno-zimowe wieczory

Kiedy temperatura na dworze spada, marzymy najczęściej o jednym: rozgrzaniu się. Można to robić na różne sposoby – owijając się w ciepły koc lub pijąc grzańca. Jednak Herbapol podsuwa coś lepszego – trzy rozgrzewające syropy, które zamienią zwykły w napój w coś pysznego!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Syropy na jesienno-zimowe wieczory
fot. Materiały prasowe
Sekrety Smaku to jesienno-zimowa edycja syropów Herbapolu, wśród których można znaleźć trzy wyjątkowe smaki: kwiat lipy z miodem, pigwę z miodem oraz imbir. Wszystkie trzy łączy jedno – nie tylko doskonale smakują, lecz także wspaniale rozgrzewają, co jest szczególnie ważne jesienią i zimą.

Syropy powstały na bazie sprawdzonych przepisów z domowych spiżarni, opierając się na popularnych połączeniach smakowych, które kojarzą się z zimą. Dodatkowo są uniwersalne – można je serwować samodzielnie, wymieszać z wodą, herbatą czy nawet grzanym winem lub piwem.

Oto co można znaleźć w serii Sekrety Smaku Herbapol:

Syrop kwiat lipy z miodem


Kwiat lipy z miodem

Kwiat lipy znany jest każdemu, kto choć raz próbował zwalczyć przeziębienie domowymi sposobami. Świetnie rozgrzewa a do tego doskonale smakuje. W zestawieniu z miodem tworzy wyjątkowe połączenie, które skutecznie rozgrzeje nas nawet w najmroźniejszy dzień.


Syrop - Pigwa z miodem


Pigwa z miodem

Pigwa, zwana także polską cytryną, to jeden z owoców, który jest wręcz niezastąpiony w okresie jesienno-zimowym. W syropie Sekrety Smaku Herbapol została połączona ze słodkim miodem, tworząc wyjątkowy duet, który warto wykorzystać do rozgrzania się. Znakomicie smakuje zarówno z wodą, jak i herbatą.


Syrop Imbir

Imbir

Wyrazistego smaku imbiru nie trzeba nikomu przedstawiać. Tak samo jak szeregu jego cennych właściwości, w tym działanie bakteriobójcze. Zamknięty w syropie, intensywnie rozgrzewa, dlatego warto dodać go do herbaty lub wody z cytryną. Jego pikantny smak doda charakteru grzańcowi z wina lub piwa.
Po ciekawe przepisy z produktami Herbapol sięgnijcie na stornie: www.herbapol.com.pl/przepisy