Vizir z efektem Lenora do prania

  • 5

Czy wiesz, że teraz Vizir daje Ci nie tylko idealną biel, ale również wyjątkową miękkość…

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Vizir z efektem Lenora do prania
Która z nas nie marzy o idealnie białych i miękkich ubraniach? Kiedy możemy zobaczyć jak nasza rodzina z zadowoleniem zakłada delikatne w dotyku ubrania. Nowy Vizir z efektem Lenora sprawia, że zwykłe pranie może stać się łatwiejszym. Teraz Vizir daje Ci dodatkowe korzyści, nie tracąc przy tym nic ze swojej skuteczności.

„Uwielbiam patrzeć kiedy moje dzieci z nieskrywaną radością naciągają swoje ubranka. Tym bardziej przyjemnie mi się zrobiło, kiedy pewnego ranka moja 6-letnia córeczka podbiegła do mnie i powiedziała – Mamuś, co zrobiłaś? Bo moja bluzka jest taka mięciutka” – relacjonuje z uśmiechem jedna z konsumentek „Moje dzieci to istne żywe srebro – rozbrykane i pełne energii. Nie znoszą kiedy ich ciuszki są sztywne i szorstkie, wtedy tracą całą radość zabawy. A ubrania po wypraniu w nowym proszku Vizir z efektem Lenora są miękkie i sprzyjają zabawie”. Zadowolenie i radość najbliższych to przecież zawsze sprawa najważniejsza…

Teraz Twoje pranie jest nie tylko wzorowo białe, ale też przyjemnie miękkie. Sekretem nowego Vizira jest to, że łączy w sobie to co najlepsze w proszku do prania oraz płynie do płukania tkanin. Nowy Vizir z efektem Lenora zawiera w sobie składniki zmiękczające, dzięki czemu włókna tkaniny stają się wyjątkowo miękkie i delikatne w dotyku.

Ty i Twoi najbliżsi odczujecie niezwykły komfort noszenia ubrań. Twoje dzieci już nigdy więcej nie powiedzą, że ich ubranka to „szorstkie potwory”, tylko z prawdziwą przyjemnością naciągną swoje koszulki. Nowy Vizir z efektem Lenora sprawi, że każdy dzień rozpocznie się słonecznymi uśmiechami i pomrukami zadowolenia. Nawet jeśli za oknem będzie pochmurnie i szaro.