Gerard Depardieu i piwniczki wina

Gerard Depardieu wybierze kolekcję wykwintnych gatunków wina dla przyszłych właścicieli piwniczek, które będą znajdowały się w apartamentach realizowanych przez Stark Development.

         
ocena: 1/5 głosów: 1
Gerard Depardieu i piwniczki wina
Gerard Depardieu to jeden z najsłynniejszych francuskich aktorów, zagrał w ponad 120 filmach krajowych i zagranicznych. W 2000 roku zdobył ,,Telekamerę” przyznaną przez polską publiczność dla najpopularniejszego aktora zagranicznego. Posiada on około 27 winnic na całym świecie, głównie we Francji, Europie i Argentynie. Depardieu znany jest z tego, że nie wystawia swoich win na targach i próżno szukać jego win w zestawieniach i rankingach. Koncentruje się po prostu na tym, aby jego wina jak najlepiej smakowały.

Uznany aktor planuje przyjechać w najbliższym czasie do Polski, aby dzielić się swoim zamiłowaniem do wina. Nie kryje on sympatii do naszego kraju. ,,Jestem zakochany w Polsce i bywam tu regularnie. Jesteście bardzo otwarci i przebojowi, z dużą fantazją. Konsumpcja wina u Was rośnie i wkrótce przewyższy sprzedaż wódki. Warto u Was być nie tylko biznesowo, ale także sercem.” – powiedział Gérard Depardieu. Zaś inwestycje realizowane przez Stark Development uznał za bardzo interesujące rozwiązanie dla prawdziwych koneserów wina.

Dom Wina specjalizuje się w imporcie win i reprezentuje Gérarda Depardieu w Polsce. Uzyskał on status wyłączności na opracowanie zestawu szlachetnych trunków i dostaw tzw. pakietów startowych do piwniczek w budowanych przez Stark Development apartamentach. Inwestycje, w których będzie można znaleźć winoteki to ,,Punkt Jarzębata” oraz ,,Bukowe Atelier” w Wiśle. W zbiorach mieszkańców zagoszczą między innymi wina z Château de Tigné w Dolinie Loary, pochodzące z prywatnych winnic znanego francuskiego aktora. Piwniczki będą w pełni przystosowane do przechowywania wina, dlatego też nawet najlepsze gatunki będą miały doskonałe warunki do dojrzewania.