Tchibo Exclusive i Tchibo Exclusive Mild

  • 1

Kawy Tchibo Exclusive i Tchibo Exclusive Mild już od roku zaskakują nas nowym smakiem, aromatem i opakowaniem...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Tchibo Exclusive i Tchibo Exclusive Mild
Kawy Tchibo Exclusive i Tchibo Exclusive Mild już od roku zaskakują nas nowym smakiem, aromatem i opakowaniem. Najwyższej jakości ziarna pochodzące z najlepszych plantacji Ameryki Południowej wprowadzają w Świat Doskonałego Nastroju.

Kawy Tchibo Exclusive to jedne z ulubionych kaw Polaków, które cieszą się niesłabnącym uznaniem od prawie piętnastu lat. Co roku rośnie grono ich nabywców. W zeszłym roku kawa Tchibo Exclusive gościła aż w dwóch milionach gospodarstw domowych, a jej sprzedaż wzrosła o 22 proc. w ciągu ostatnich 3 lat.

Podążając za rosnącymi wymaganiami konsumentów firma Tchibo wprowadziła na rynek kawy Tchibo Exclusive i Tchibo Exclusive Mild, które zaskakują nowym smakiem, aromatem i opakowaniem. Kawy Tchibo Exclusive i Tchibo Exclusive Mild stworzone zostały z myślą o osobach poszukujących doskonałości w smaku, aromacie i wyglądzie, ceniących niepowtarzalny, gorący klimat Ameryki Południowej oraz pasję życia jej mieszkańców.

Tchibo Exclusive to szlachetna mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren pochodzących z najlepszych regionów Ameryki Południowej. Jej smak charakteryzuje się pełnym aromatem, a zarazem dużą łagodnością. Wyczuwalna jest również subtelna kwaskowatość charakterystyczna dla kaw premium. Dostępna w wersji palonej (100 g, 250 g, 2x250g) i rozpuszczalnej (100 g, 200g) w sklepach na terenie całej Polski.

Rekomendowane ceny:
kawa palona: 3,60 zł (100 g), 8,50 zł (250 g), 13,50 zł (2x250 g)
kawa rozpuszczalna: 15,50 zł (100 g), 27,00 zł (200 g)

Tchibo Exclusive Mild to prawdziwy synonim kawowej delikatności. Ma niezwykle łagodny smak, który w połączeniu z głębokim aromatem sprawia, że Tchibo Exclusive Mild jest prawdziwą rozkoszą dla podniebienia. Dostępna w wersji palonej (100 g, 250 g) i rozpuszczalnej (100 g, 200 g) w sklepach na terenie całej Polski.

Rekomendowane ceny:
kawa palona: 3,60 zł (100 g), 8,50 zł (250 g)
kawa rozpuszczalna: 15,50 zł (100 g), 27,00 zł (200 g)

Kawy Tchibo Exclusive to idealny sposób na poprawę nastroju. Starannie wyselekcjonowane ziarna pochodzące z najlepszych plantacji Ameryki Południowej gwarantują bogaty smak i pełny aromat kawy w filiżance.