Jogurty Siła Serca

Bogate w witaminy, sole mineralne, bioflawonoidy i antyutleniacze wpływają korzystnie na pracę układu pokarmowego...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Jogurty Siła Serca
Bogate w witaminy, sole mineralne, bioflawonoidy i antyutleniacze wpływają korzystnie na pracę układu pokarmowego, pobudzają odnowę wszystkich komórek organizmu, poprawiają wygląd skóry, dodają energii i humoru. Jogurty i owoce.

Lekki, tygodniowy, niskokaloryczny, oczyszczający jadłospis składa się głównie z owoców, warzyw i jogurtu. Jogurty "Siła Serca”"powstały przy współpracy  z Grupą Gospodarczą Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, w trosce o nasze zdrowie. Jogurty te powodują obniżenie ciśnienia krwi, zmniejszą poziom szkodliwych tłuszczów we krwi, zwiększą odporność organizmu na  wszelkiego rodzaju zakażenia, na które również latem jesteśmy narażeni. Można go powtórzyć latem kilka razy, zwłaszcza wtedy, gdy będziemy czuli się ociężali i zmęczeni lub jeśli spędzamy lato w mieście. Taka kuracja pomoże nie tylko szybko zregenerować siły, ale też, dzięki niewielkiej kaloryczności, zrzucić ok.1,5 kg w ciągu tygodnia. 

Jogurt siła serca – 3 smaki – truskawkowy, z owocami leśnymi i brzoskwiniowy.
Produkt Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Głubczycach we współpracy z Grupą Gospodarczą Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii.