Truskawka dla każdego

Zagadka: Który owoc ma więcej witaminy C niż cytryna i grejpfrut?

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Truskawka dla każdego
Truskawka chroni przed anemią, jest krwiotwórcza, posiada właściwości odtruwające i oczyszczające, poprawia przemianę materii, jest bogata w wapń, fosfor, mikro- i makroelementy, a przy tym nie trzeba jej myć ani obierać i nie psuje się po paru dniach leżenia.

W Ogrodach Natury wyrósł nowy, jedyny w swoim rodzaju owoc – ESSENTIAL TRUSKAWKA. Ma postać gęstego, zamkniętego w krągłej buteleczce miąższowego napoju, który powstał z 7 w pełni dojrzałych truskawek. Można go znaleźć na półkach sklepowych w kiści zawierającej trzy wyjątkowe owoce.

Trójpak ESSENTIAL TRUSKAWKA to równowartość minimalnej, zalecanej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), dziennej dawki 3 owoców. Przeciętny europejski konsument spożywa średnio jedynie 36% tej dawki, co stanowi niewystarczającą ilość, by zdrowo i prawidłowo funkcjonować.

Sekret tego nowoczesnego owocu polega na tym, że – podobnie jak wszystko, co wzrastało w Ogrodach Natury – jest w 100% naturalny, bez konserwantów i cukru. Powstał z jednych z najsmaczniejszych i najzdrowszych owoców na Ziemi – truskawek.

Dlaczego truskawka?

Truskawka chroni przed anemią, jest krwiotwórcza, posiada właściwości odtruwające i oczyszczające, poprawia przemianę materii, jest bogata w wapń, fosfor, mikro- i makroelementy, a przy tym nie trzeba jej myć ani obierać i nie psuje się po paru dniach leżenia.

ESSENTIAL TRUSKAWKA to 7 dorodnych owoców w jednym napoju. Pojawiające się na początku czerwca truskawki, będące smaczną zapowiedzią lata, cieszą nas nie tylko słodkim, odurzającym zapachem, kuszącym wyglądem i podniecającym smakiem, lecz także gwarantują zdrowie i korzystny wpływ na organizm.
Napój-owoc ESSENTIAL, podobnie jak świeże truskawki, najlepiej spożywać na czczo. Będzie to doskonały prezent dla organizmu, wraz z którym dostarczamy naszemu ciału witaminy C, A, B1, B2 oraz PP, która m.in. reguluje dotlenienie krwi. Smakując ESSENTIAL TRUSKAWKA uzupełniamy ponadto niedobory makro- i mikroelementów oraz dostarczamy ciału zdrowej dawki wapnia, fosforu, żelaza, magnezu i manganu. Wapń i fosfor wzmacniają kości i zęby oraz poprawiają pracę mięśni, a w połączeniu z magnezem odkwaszają organizm.

Dieta, zdrowie? Naturalnie!

W truskawkach znajduje się bogactwo soli organicznych, poprawiających przemianę materii, i pektyn, oczyszczających jelita z resztek pokarmu i korzystnie wpływających na naturalną florę bakteryjną. Co więcej, poprzez spalanie tłuszczów owoce te posiadają właściwości odtruwające i oczyszczające. Dzieje się tak za sprawą bromeliny, enzymu odpowiadającego za rozkład białka. ESSENTIAL TRUSKAWKA poleca się więc osobom, które mają kłopoty z trawieniem białek lub powinny obniżyć wagę ciała.

Ze względu na wysoką zawartość żelaza napój ten będzie również ważnym składnikiem kobiecej diety. Ochroni przed anemią, wzmocni organizm, wpłynie odświeżająco na cerę i włosy. Będzie poza tym wielkim sprzymierzeńcem w walce z chorobami reumatycznymi i artretycznymi, a także obniży kwasowość moczu i z tego powodu napój-owoc ESSENTIAL TRUSKAWKA poleca się przy schorzeniach wątroby, nerek, kamieniach moczowych i żółciowych oraz przy podagrze. Dzięki zawartości kwasu elegonowego, posiada dodatkowo silne właściwości antynowotworowe.

Napój-owoc ESSENTIAL TRUSKAWKA, najnowszy produkt Ogrodów Natury, okaże się nieodłącznym suplementem diety wszystkich członków rodziny. Może go spożywać każdy, od małych dzieci, po osoby starsze. Szczególnie zalecany jest kobietom przez cały okres ciąży. Jak twierdzą smakosze, kolekcja ESSENTIAL może się w sezonie wiosna – lato 2008 okazać największym przebojem w Polsce. Jasne i upalne dni ociekające przytulnym blaskiem słońca uwiodą nas smakiem i zapachem świeżej esencji Ogrodów Natury – truskawkowych napojów ESSENTIAL. Aby go zdobyć, wystarczy udać się do najbliższego sklepu i zerwać go z półki.
Essential Truskawka cena: ok. 8,70 zł / 3 szt.