Tygodnik Wprost nagradza restauracje

  • 1

Restauracja ZEN Jazz Bistro została wyróżniona aż czterema gwiazdkami na pięć możliwych w przewodniku Wprost po warszawskich restauracjach - Smaki 2008.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Tygodnik Wprost nagradza restauracje
Autorzy przewodnika uznali ZEN za najlepszy lokal sieci Jazz Bistro Group, w którym każdy znajdzie dla siebie miejsce. Zwrócono uwagę zwłaszcza na świetną kuchnię oraz przestronność wnętrz. Doceniono udogodnienia dla dzieci oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Podkreślono fakt, że choć w ZEN nie jest tanio, to naprawdę warto tam pójść.

ZEN to najnowsze dzieło będące kontynuacją tradycji sieci Jazz Bistro Group, a więc miejsc, które wyróżniają się smaczną międzynarodową kuchnią, koncertami na żywo, niezwykłą stylistyką wnętrz i niepowtarzalną atmosferą.

ZEN mieści się na dwóch poziomach, posiada dwa bary, całość ma dość kameralny charakter. Lokal może pomieścić 120 gości.

Restauracja ZEN Jazz Bistro to nie tylko eleganckie wnętrza, ale również kuchnia nawiązująca do tradycji Wschodu. W menu znajdują się potrawy z najróżniejszych terenów Azji. Wśród proponowanych potraw, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dominują przygotowane na różne sposoby sushi i sashimi. W eleganckim klimacie ZEN Jazz Bistro, ze smooth jazzową muzyką w tle, w samym centrum miasta przy ulicy Jasnej 24, na chwilę naprawdę można oderwać się od zgiełku dnia codziennego.

ZEN to wprost wymarzone miejsce dla smakoszy dźwięków i kuchni azjatyckiej.