Ugotuj swojego ulubionego celebrytę!

  • 12

Weź udział w konkursie towarzyszącym cyklowi Wgryzamy się w książki kucharskie i wygraj jedną z książek kulinarnych celebrytów!

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jedną - wybraną przez Was! - z recenzowanych w cyklu "Wgryzamy się książki kucharskie" książek. Zadanie konkursowe? To proste! "Ugotuj swojego ulubionego celebrytę!" - czekamy na Wasze przepisy na potrawy inspirowane Waszym ulubionym kulinarnym celebrytą!

Może to być potrawa, która kojarzy Wam się z waszym ulubionym znanym kucharzem, jedną z jego potraw znaną z programu albo jego stylem, osobowością. Niech ogranicza Was tylko własna wyobraźnia!

Który kulinarny celebrytka napisał najlepszą książkę? Dowiecie się tutaj, gdzie "Wgryzamy się w książki kucharskie!" >>>
Wgryzamy się w książki kucharskie
Dwa najciekawsze przepisy nagrodzimy książkami - każdy jedną z pięciu recenzowanych książek - do wyboru.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba dodać przepis do kategorii "Ugotuj swojego ulubionego celebrytę!". Jedna osoba może dodać 3 przepisy. Jury będzie brało pod uwagę zarówno pomysł, wykonanie jak i prezentację potrawy.

Konkurs trwa od 23 stycznia do 9 lutego. Ogłoszenie wyników - 13 lutego.Regulamin konkursu czeka na Was tutaj >>>

Nagrody nagrody!


W konkursie "Ugotuj swojego ulubionego celebrytę!" możecie wygrać książki autorstwa znanych z telewizji (i nie tylko) kulinarnych celebrytów, które zrecenzowała dla nas Laura Osęka z Books for Cooks, a przepisy przetestowali użytkownicy portalu. Kliknijcie w okładkę, aby dowiedzieć się więcej o każdej z książek - czeka tam na Was recenzja Laury i test przepisu!


https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imgQMEugv.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imghotC72.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imgXyXLKY.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imgt4Tlt2.jpg https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/01/02/imgLsCCJg.jpg

Laura Osęka jest właścicielką księgarni kulinarnej Books For Cooks, w której znajdziecie najciekawsze pozycje książkowe o gotowaniu, kuchni i jedzeniu - w tym wszystkie recenzowane.

www.booksforcooks.pl
www.facebook.com/ksiazkikucharskie

Znaleźliśmy 53 przepisów w konkursie: Ugotuj swojego ulubionego celebrytę!