Uroda Życia - Nowy miesięcznik

Na rynku debiutuje nowy, luksusowy magazyn dla dojrzałych kobiet, ciekawych świata, poszukujących, otwartych na nową wiedzę i doznania. „Uroda Życia” to wyjątkowe połączenie portretów ludzkich i psychologii.

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Uroda Życia - Nowy miesięcznik

„Stawiamy na bliskość i dobre relacje z ludźmi. Hołdujemy prostym wartościom. Ale nie będziemy niczego narzucać. Wierzymy, że jest wiele ścieżek, które prowadzą do życiowego spełnienia. To pismo ma dawać kobietom poczucie, że mają pod ręką wszystko, czego się w życiu nauczyły. Ma pobudzać cały ich potencjał, podświetlać prawdziwe uczucia i wyrażać realne potrzeby. Ma pokazywać urodę życia w całej jej różnorodności i czasem nieoczywistości.” – mówi redaktor naczelna Anna Maruszeczko

W pierwszym numerze znajdą się artykuły na ważne życiowe tematy:  o tym, jak pięknie może być po czterdziestce, czy jak zachować bliskość w związku. Będzie też sporo rozmów z osobami zarówno znanymi, jak i zupełnie spoza świata show-businessu.  Pismo otwiera rozmowa z Agatą Kuleszą, która mówi, że wciąż zakochuje się na nowo w ludziach. Będzie też Paweł Wilczak w roli syna, Anna Maruszeczko o dzieleniu życia pomiędzy Warszawę i Podlasie oraz Łukasz Bielan, operator, który sypie anegdotami o swoim życiu w Hollywood.

Na łamach publikować będą między innymi: Katarzyna Lengren, Stanisława Celińska, Małgorzata Szumowska, Marzena Rogalska i Jacek Borcuch. W Urodzie Życia nie zabraknie tematów mody, urody, zdrowia, kultury, czy podróży. Bardzo smaczną częścią „Urody Życia” jest dział Smaki Życia, który prowadzi w piśmie Agnieszka Maciąg.

Twarzą kampanii została Agata Kulesza, znana z takich filmów jak „Róża”, czy „Ida”. Zobacz spot reklamowy.


Więcej na temat miesięcznika "Uroda Życia" >>>