WAGs na Euro - kobiety piłkarzy w Polsce!

  • 4

Piękne, sławne i bogate - żony i dziewczyny piłkarzy mocno świecą światłem odbitym. Ale czy WAGs, z Shakirą na czele, nie będą się nudzić w Polsce?

         
ocena: 3/5 głosów: 4
WAGs na Euro - kobiety piłkarzy w Polsce!
Gorący doping  potrafi czynić cuda. Dlatego na trybunach nie może zabraknąć wybranek serc piłkarzy. Z racji tego, że głównie zajmują się zakupami i chodzeniem do fryzjera, to paparazzi będą bacznie obserwować każdy ich krok.

Już samo zakwaterowanie przykładowo angielskich "WAGs" (Wifes And Girlfriends, czyli po angielsku żony i dziewczyny) będzie kosztowało krocie. Jedna noc w krakowskim hotelu Pod Różą kosztuje 1600 złotych, a to dopiero początek szalonych wydatków. Do dyspozycji WAGsów będzie też manikiurzystka, fryzjerka, a gdy trzeba też i mała armia masażystek! Wszystko, by piękne panie piłkarzy czuły się jak u siebie w domu, a tam przecież mają zapewniony każdy luksus!

Na kim skupi się największa uwaga?

Najprawdopodobniej pojawi się jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie Shakira, narzeczona Gerarda Pique - piłkarza Barcelony i reprezentacji Hiszpani, i jej koleżanki, które zamieszkają w Juracie. Gdy znudzi im się masowanie, opalanie i seanse spa, będą mogły popłynąć superszybkimi motorówkami do Gdańska. W Polsce para ma szanse świętować drugą rocznicę związku.

Nasz reprezentant, Sebastian Boenisch,  chwali się wszem i wobec Mis Austrii z 2006 – Tatjaną Batinić, modelką o chorwackich korzeniach. Tatiana bardzo lubi Polskę – była tu już na wyborach Miss Świata. Podobno Tatianie mocniej bije serce w kształtnej piersi, kiedy Sebastian prowadzi piłkę przy nodze!

Beckhamowie w Krakowie

Także w Krakowie ma spędzić czas, w charakterze kibiców, najsłynniejsze piłkarskie małżeństwo - państwo Beckhamowie. W krakowskich sklepach i najdroższych butikach spodziewane są gwiazdy z Włoch i Holandii, wśród których najsłynniejsze są żony Holendra Rafaela van der Vaarta i reprezentanta Italii Gianluigiego Buffona, a także Coleen Rooney - żona Wayne'a Rooneya - gwiazdy reprezentacji Anglii. Ich małżeństwo przeszło już niemały kryzys, gdy piłkarz zdradził swą piękną żonę. Pokajał się i wrócił oczywiście obsypując ją prezentami i nieustannie nosząc na rękach.

Coleen jest dziś wzorem WAG, kobiety najczęściej z branży modelingu, żyjącej za pieniądze wypacane przez męża na boisku.


Polskę także odwiedzą: Yolanthe Sneijder-Cabau, aktorka i prezenterka telewizyjna, w latach 2006, 2007 i 2009 wybierano ją najseksowniejszą dziewczyną roku magazynu FHM, która będzie towarzyszyć  holenderskiemu zawodnikowi Wesleyowi Sneijderowi. Piłkarz zagiął na nią parol pozostawiając dla niej swoją byłą żonę.

Holenderscy Beckhamowie - Sylvie Meis i Rafael van der Vaart - on odnosi sukcesy na boisku, ona jest gwiazdą telewizji i modelką. Najseksowniejsza kobieta Holandii 2003 roku występowała w roli jurorki niemieckiego "Mam talent", a ich związek został poddany próbie trzy lata temu, kiedy u Sylvie zdiagnozowano raka piersi, na szczęście po intensywnym leczeniu piękna Holenderka powróciła do zdrowia.

Miłość przed kamerami

Wywiad Sary Carbonero z Ikerem Casillasem po finałowym meczu Mistrzostw Świata w 2010 roku, przeszedł do historii telewizji hiszpańskiej. Ciesząc się ze zdobycia złotego medalu, hiszpański bramkarz niespodziewanie pocałował reporterkę - w ten sposób wydało się, że słynny bramkarz i prezenterka są parą. Reporterka telewizji Telecinco już wkrótce pojawi się na stadionie Baltic Arena w Gdańsku!

Eksplodująca pierś

Niedawno świat obiegła wiadomość o pewnej zawodowej WAG, której eksplodował wypełniający pierś implant!

 

Warto wspomnieć, że Danielle powiększała je aż trzykrotnie! Cała historia jej piersi skończyła się koniecznością usunięcia implantów – modelka jest teraz gorącą orędowniczką naturalnych piersi. Miseczka Danielle zmniejszyła się z rozmiaru E do AA. Na zdjęciu widać Danielle Lloyd sprzed operacji. Źródło: Dannielle Lloyd w ciągu swojego krótkiego jeszcze życia (28 lat) była już z szeregiem piłkarzy – na jej liście znajdują się Teddy Sheringham, Marcus Bent  i Jermain Defoe. Aktualnie modelka jest żona Jamiego O’Hary.