Walentynki w Parku !

Do kina, w domu czy w restauracji... Choć za oknem jeszcze mroźno, zapraszamy do parku handowego Auchan Bielany w godz. 12.oo-18.oo

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Walentynki w Parku !
Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza zakochanych w sobotę 14 lutego. Na wszystkich czeka mnóstwo konkursów, atrakcji i niespodzianek oraz nieograniczona ilość okazji na zakupy prezentów dla ukochanej osoby.
W sobotę już od wejścia do Parku Handlowego Auchan Bielany będzie można poczuć prawdziwą miłosną atmosferę... Walenty i Walentynka dobrze bowiem wiedzą, że 14 lutego należy właśnie do zakochanych. Dlatego na ten dzień przygotowali szereg romantycznych konkursów - tylko dla par odwiedzających Park. Zakochani, którzy wykażą się największą wiedzą o sobie samych, obdarowani będą zaskakującymi nagrodami, które z pewnością umilą im pozostałą część dnia.

Przy odrobinie szczęścia wszyscy będą mogli po prostu wygrać ciekawe nagrody, kolacje dla dwojga oraz romantyczne komedie i filmy na dvd, to tylko niektóre z przygotowanych niespodzianek. Na pozostałych czeka bogata oferta sklepów Parku Handlowego Auchan Bielany, przygotowana właśnie z myślą o Walentynkach i radości zakupów.
Ponadto wszyscy odwiedzający 14 lutego Park Handlowy Auchan Bielany – mogą uważać się za wygranych. Bo każdy będzie mógł skosztować walentynkowej herbaty przygotowanej przez sklep Czas na herbatę, oraz wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej zorganizowanej przez Foto Joker. Zakochani będą mogli sfotografować się na tle romantycznej scenerii i jeszcze tego samego dnia odebrać wykonane zdjęcia.
Jeśli więc walentynki, to tylko w Parku Handlowym Auchan Bielany. Czekamy na wszystkich od godziny 12.00 do 18.00. Do zobaczenia 14 lutego!