Whisky i Polo

29 czerwca w Jaroszowej Woli pod Warszawą nastąpiło oficjalne otwarcie Polo Warsaw Club połączone z turniejem polo, któremu towarzyszyła dwunastoletnia whisky Dewar’s.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Whisky i Polo
Polo to elitarny sport i partnerstwo z tak elegancką dyscypliną sportu to doskonała okazja do budowania wizerunku whisky Dewar’s. Powstanie kolejnego ośrodka polo w Polsce jest okazją do zaprezentowania whisky zarówno debiutującym graczom, doświadczonym zawodnikom, jak i zaproszonym gościom. Warsaw Polo Club - Grand Opening to wydarzenie, które pozwoli w pełni cieszyć się tym elitarnym i eleganckim sportem. Wielkie otwarcie nastąpiło w malowniczej scenerii Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu którego usytuowana jest posiadłość. Najwyższej klasy konie, pochodzące z przodującej w tej dyscyplinie Argentyny, trzy drużyny w międzynarodowym składzie, rodzinna atmosfera oraz degustacja whisky Dewar’s, złożyły się na niezwykły klimat tego spotkania.

Dewar’s Special Reserve Scotch Whisky Aged 12 Years – to mieszanka najlepszych rodzajów whisky dojrzewających przez co najmniej 12 lat, charakteryzująca się dymnym aromatem i specyficznym, rozpoznawalnym przez znawców smakiem. Do składowania alkoholu używa się drewnianych, starannie przygotowanych beczek, w których wcześniej przechowywane było sherry. Dzięki temu alkohol dojrzewa, a przy tym nabiera wykwintności oraz lekkiej słodyczy.

Wyłącznym dystrybutorem whisky Dewar’s na polskim rynku jest firma Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.