Wielka grecka przygoda z Piątnicą

Piątnica, doskonale znana m.in. z produkcji m.in. serków wiejskich i śmietan, wprowadziła na rynek lekki jogurt typu greckiego. Jogurty dostępne są w wersji naturalnej lub z owocami. Ich największa zaleta to 0% tłuszczu i 2 razy więcej białka. Piątnica zaprasza na wielką grecką przygodę!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Wielka grecka przygoda z Piątnicą
fot. informacje prasowe
Zdrowe i pożywne

Jogurty typu greckiego Piątnicy produkowane są z odtłuszczonego mleka i żywych kultur bakterii jogurtowych. Nie dodaje się do nich mleka w proszku i żelatyny. Swój doskonały śmietankowy smak, kremową konsystencję i wysokie wartości odżywcze zawdzięczają unikalnej technologii wytwarzania. Nie zawierają tłuszczu, a smakują znakomicie!

Jogurty dla każdego

Jogurty typu greckiego Piątnicy dedykowane są osobom w każdym wieku. Wersja z owocami na pewno znajdzie wielu amatorów wśród dzieci i osób ceniących dobre desery. Natomiast naturalny jogurt typu greckiego, z 2 razy większą zawartością białka, to doskonały produkt dla sportowców, osób dbających o sylwetkę oraz entuzjastów zdrowego i aktywnego stylu życia.

jogurt typu greckiego malinowy jogurt typu greckiego jagodowy

Szeroka gama smaków

Apetyczne jogurty typu greckiego Piątnicy dostępne są w szerokiej gamie smaków. Począwszy od wersji naturalnej poprzez owocowe. W ofercie znajdziemy jogurty o smaku truskawkowym, wiśniowym, malinowym, jagodowym, gruszkowo-jabłkowym a także połączenie brzoskwini i marakui. Brak barwników i minimalny proces przetwarzania sprawia, że owoce zachowują swój naturalny smak. Jogurty typu greckiego Piątnicy to świetny pomysł na deser lub zdrową przekąskę.

Smaczne, naturalne, zdrowe i pożywne mają w sobie wszystko, co stanowi o jakości jogurtu typu greckiego. „Twoja Wielka Grecka Przygoda” to hasło promujące najnowszy produkt Piątnicy. Jak najbardziej warto udać się w tę smakowitą podróż.

Informacje prasowe