Wino z Hitlerem pod choinkę?

Na etykietach włoskiego wina z regionu Reggio Emilia widnieje Adolfa Hitlera. Wino jest sprzedawane w okresie przedświątecznym. Czy to dobry pomysł na prezent pod choinkę?

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Wino z Hitlerem pod choinkę?
W tym roku w Rzymie jako prezent świąteczny będzie można otrzymać wino z podobizną Adolfa Hitlera na etykiecie. Odkąd wino pojawiło się w sklepach wzbudza wiele emocji zarówno wśród kupujących jak i wśród przechodniów. Wszyscy jednogłośnie żądają wycofania go ze sprzedaży.

Mało jest osób, dla których wino z Hitlerem na etykiecie byłoby wymarzonym podarunkiem znalezionym pod świątecznym drzewkiem.Logicznie analizując nie wiadomo co czerwone wino Stefanello może mieć wspólnego z Hitlerem? Dlaczego ludzie mieli by to kupować jako prezent pod choinkę? Odpowiedzi na te pytania nie znamy. Wiadomo jedno, że właściciel sklepu nie zamierza wycofywać tego produktu ze sklepowych półek. Twierdzi. że Hitler jest postacią historyczną, zasługującą na takie wyróżnienie. Przechodnie i klienci osiągnęli częściowy sukces - szokujący trunek zniknął z wystawy.