Wódka w Starym Browarze

  • 1

Najsmaczniejsza Wódka na Świecie - Grey Goose - to najwyższej jakości trunek, który nieodmiennie staje się udoskonaleniem waznych wydarzeń w świecie polskiej kultury i biznesu...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Wódka w Starym Browarze
Tak było również 10 marca 2007, kiedy to ponad 2000 osób wzięło udział w uroczystym otwarciu nowej części Starego Browaru – jednego z najbardziej znanych w Polsce centrum handlu, sztuki i biznesu.

Na jeden wieczór Stary Browar zamienił się wielką salę bankietową, na której bawili się przedstawiciele władz miasta, politycy, biznesmeni, a także najemcy. W sumie ponad 2000 osób, na których czekały suto zastawione stoły oraz degustacja Najsmaczniejszej Wódki na Świecie - Grey Goose. Gospodarzami wieczoru byli Dominika Kulczyk-Lubomirska oraz Maciej Stuhr. Niekwestionowaną gwiazdą była właścicielka Starego Browaru Grażyna Kulczyk, która przez cały wieczór przyjmowała gratulacje i kwiaty od zaproszonych gości. Atrakcją wieczoru były występy iluzjonisty Jana Rouvena oraz zespołu Kukla Band. Punktem kulminacyjnym wielkiego otwarcia był konkurs, w którym po raz pierwszy w Polsce do wygrania było Porsche Cayenne. Zadaniem uczestników było wrzucenie papierowego samolocika do szyberdachu tego luksusowego samochodu. Zwycięzca otrzymał Porsche na rok. Nagrodę pocieszenia ufundowała marka Grey Goose – luksusowy i unikatowy mini-barek z pełnym wyposażeniem.

Wyłącznym dystrybutorem w Polsce wódek Grey Goose Original, Grey Goose L’Orange i Grey Goose Le Citron jest Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.