Niedziele Teatralno-Kulinarne

  • 1

Jako Patron Medialny projektu Teatru Scena Współczesna w Warszawie gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w cyklicznej imprezie!

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Niedziele Teatralno-Kulinarne

Teatr Scena Współczesna już od najbliższej niedzieli 12 września 2010 rozpoczyna cykl comiesięcznych imprez. To ciekawe przedsięwzięcie ma na celu połączenie sztuki teatralnej z kulinarną, a więc coś dla ducha i coś dla ciała!!


Podczas każdej edycji nastąpi premierowe czytanie dramatu, po którym rozpocznie się degustowanie potraw przyniesionych przez przybyłych gości. Taki wspólny poczęstunek to wspaniała okazja do nawiązania rozmowy o sztuce. A wszystko w miłej, swobodnej - i na pewno smacznej atmosferze.


Pragniemy zachęcić wszystkich do udziału w Niedzielach Teatralno-Kulinarnych, które sprawią, że po duchowej uczcie nie wrócimy prosto do domów zamykając za sobą drzwi, ale weźmiemy udział w prawdziwej uczcie kulinarnej. Zwłaszcza, że będziemy mogli pochwalić się własnymi potrawami i wypiekami, które zabierzemy ze sobą. Jest to bowiem taka nietypowa wejściówka do Teatru.


Co więcej - prosimy nie nastawiać się na długie a może czasem nudne siedzenie przy stolikach - Aktorzy Sceny Współczesnej sprawią, że będzie się działo!!


Zapraszamy wszystkich do siedziby Teatru w budynku Starej Prochowni przy ul. Boleść 2


Już 12 września o godz. 15:00 pierwsza edycja, a w niej dramat Szymona Turkiewicza pt. "GRA 19:15".

Na naszej stronie będziemy informować o kolejnych spektaklach.

Więcj informacji na stronie: www.scenawspolczesna.pl