Wykwintne desery lodowe

  • 1

Pierwszy z nowej marki wykwintnych deserów lodowych Marceline ma smak waniliowy i cappuccino z kawałkami czekolady.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Wykwintne desery lodowe
Trudno dziś wyobrazić sobie lato, wieczory z przyjaciółmi, rodzinne uroczystości czy przyjęcia bez deserów lodowych, tego najpopularniejszego, ulubionego przez wszystkich słodkiego szaleństwa.

Desery lodowe Marceline

Desery lodowe Marceline marki Marquez dzięki egzotycznej wanilii i smaku cappuccino kojarzą się z upałem, wakacjami, wycieczkami i wszystkim tym, co sprawia, ze świat jest piękniejszy i weselszy. Zawarta w deserach lodowych Marceline delikatna nuta cappuccino oraz kawałki czekolady nieodmiennie kojarzą się z doskonałym smakiem oryginalnej włoskiej kawy cappuccino.

Cappuccino do deseru lodowego

Trudno dziś wyobrazić sobie lato, wieczory z przyjaciółmi, rodzinne uroczystości czy przyjęcia bez deserów lodowych.

A bajeczne cappuccino znają chyba wszyscy. To typowo włoski wymysł – fantazyjny jak cała Italia. Wiadomo, że najlepsze cappuccino wypijemy we włoskiej kafeterii. Ale jeśli nie jest nam dane spędzać wakacji w słonecznej Italii możemy spróbować przyrządzić cappuccino w domu. Prawdziwe cappuccino składa się z trzech części: 1/3 to espresso, 1/3 to mleko i 1/3 to mleczna piana. Najważniejszą częścią cappuccino jest pianka mleczna, która powinna mieć idealnie kremowa konsystencję, bez bąbelków powietrza. Najczęstszym dodatkiem do cappuccino jest czekolada, którą posypuje się piankę, ale można podawać je również z wieloma innymi dodatkami np. z wykwintnymi deserami lodowymi Marceline marki Marquez.

Deser lodowy i cappuccino

Dla wszystkich, którzy nie zgłębili jeszcze umiejętności parzenia cappuccino, doskonałym rozwiązaniem będzie zaparzenie sobie filiżanki ulubionej kawy oraz deser lodowy Marceline marki Marquez. W ciepłe letnie popołudnia czy wieczory wyśmienity kremowy smak wanilii i cappucino z kawałkami czekolady zawarty w lodach Marceline z powodzeniem zastąpi oryginalne cappucino i sprawi, że poczujemy się jak w piękniej, słonecznej Italii.

Deser lodowy Marceline marki Marquez o smaku waniliowym i cappuccino

Cena: 6,99 zł
Poj.: 1000 ml