Nowe żelki Haribo Grapefruit

Smak grejpfruta znajdziesz w nowych żelkach Haribo Grapefruit, powstających na bazie ekstraktów owocowych i naturalnych barwników.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Nowe żelki Haribo Grapefruit
Smak grejpfruta to orzeźwiające połączenie słodyczy i delikatnej goryczki. Tą wyjątkową, smakową kombinację znajdziesz również w nowych żelkach Haribo Grapefruit, powstających na bazie ekstraktów owocowych i naturalnych barwników.

Dojrzewające w słońcu, soczyste grejpfruty nie bez powodu zyskały miano rajskich cytrusów (z łaciny: Citrus paradisi). Pod aromatyczną skórką kryją się bowiem soczyste cząstki, których smak łączy w sobie delikatną słodycz z idealnym na letnie upały, gorzkawym orzeźwieniem. Dla wszystkich wielbicieli tego owocu, Haribo przygotowało nowe żelki Haribo Grapefruit w kwaśnej posypce.

Zielone opakowanie Haribo Grapefruit kryje w sobie pachnącą latem mieszankę żelków w kształcie cząstek czerwonego i białego grejpfruta. Każda z nich została obtoczona w kwaśnej posypce, pod którą kryje się owocowa słodycz. Haribo Grapefruit to jednak nie tylko nowa propozycja letniego orzeźwienia, ale również innowacyjna receptura. Żelkowe cząstki owoców powstały na bazie naturalnych barwników i ekstraktów pochodzących z owoców. Dzięki temu, barwy żelków powiązane są ze smakiem czerwonego i białego grejpfruta, a cała rodzina może cieszyć się smakowitym i naturalnym orzeźwieniem.

Dostępność produktu:
Żelki Haribo Grapefruit dostępne są w wybranych sklepach w opakowaniu 200g, w cenie około 5,98 zł brutto/ szt.