Słodka Wielkanoc z Colianem

Wyśmienite czekolady, praliny, czekoladki, galaretki oraz wyroby skierowane do najmłodszych konsumentów - taką ofertę słodyczy przygotowała firma Colian z okazji Świąt Wielkanocnych. Każdy znajdzie "coś słodkiego" dla siebie.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Słodka Wielkanoc z Colianem
fot. Fotolia
Na Wielkanoc firma Colian przygotowała doskonale znane słodycze w opakowaniach z wiosenną kolorystyką. Słodkości sprawią, że świąteczne spotkania będą jeszcze słodsze i bardziej radosne. Sprawdzą się także jako upominek, poczęstunek lub smakołyk na stół, dodatkowo pełniąc funkcję dekoracyjną.

Dzieciom z pewnością spodobają się figurki w czekoladzie Goplana z nadzieniem karmelowym, które kształtem i grafiką nawiązują do symboli Wielkanocy – zajączka, kurczaczka i baranka. Oryginalnym upominkiem dla dzieci będzie także puszka w kształcie jaja, zawierająca Galaretki Wiosenne w czekoladzie.

 Wiosenne galaretki w czekoladzie Czekoladowy zajączek z karmelem

W wielkanocnej ofercie bogato reprezentowane są wyśmienite praliny i czekoladki Solidarności: Śliwka Nałęczowska, Wiśnie w Likierze, Złoty Orzech czy Czekoladowe Tajemnice. Znajdują się w niej również Czekoladki z Klasą: ChocoChoco, Pistachio oraz nowość – Czekoladki z Klasą Toffino.

Torciki Mix

Nowymi propozycjami wprowadzonymi do oferty z okazji świąt są bombonierki z cukierkami czekoladowymi Goplana: Torciki Mix i Mieszanka Teatralna. Ponadto ofertę wielkanocną tworzą czekolady Oryginalna Mleczna Goplana i Klasyczna Gorzka Goplana; cukierki Goplana: Toffino Choco, Toffino Soft; ciastka Jeżyki; wafle Familijne oraz galaretki Jolly baby.

Mieszanka Teatralna - cukierki