Batoniki - czekoladki Goplany

Jogurt i truskawki, pyszne toffi, likier i trufle - to smaki wyśmienitego letniego nastroju i pysznej zabawy. Skosztujmy ich w niepowtarzalnych batonach Goplany.

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Batoniki - czekoladki Goplany
W nowych batonach Goplany ukryte zostały specjalnie przygotowane receptury nadzienia, połączone z tradycyjną mleczną czekoladą. Trzy wyjątkowe czekoladki - jogurtowo-truskawkowa, toffi oraz likierowo-truflowa - to znakomita przekąska dla wszystkich ceniących doskonały smak. Wyśmienite batoniki otrzymały eleganckie opakowania nawiązujące do ukrytego w pralinach nadzienia.

Każdy batonik ma swój niepowtarzalny smak i charakter, wszystko otulone mleczną czekoladą. Odświeżający smak truskawek zanurzonych w jogurcie niczym nie ustępuje wyrafinowanej trufli połączonych z aromatycznym likierem. Trio doskonałych smaków zamyka  nadzienie ze słodkiego i aksamitnego toffi.

Nowe batony to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy szukają tradycyjnego smaku w nowoczesnym opakowaniu i z nowoczesnym wizerunkiem. Podobnie jak wszystkie produkty Goplany nowe opakowania zyskały elementy tłoczone a całość pokryta została lakierem UV podnoszącym ich jakość, pozycjonując produkty w klasie premium.