Z dzieckiem w kuchni

Dziecko w kuchni wcale nie musi Ci przeszkadzać!

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Z dzieckiem w kuchni
Dzieci uwielbiają spędzać czas w kuchni, próbując się bawić w kucharza. Nie zawsze jesteśmy z tego zadowoleni, próbując przeganiać plączące się pod nogami pociechy, pozostawiające po sobie głównie bałagan.

Od teraz nie musi tak być! Jeżeli nie wierzysz - sięgnij do książki "51 sposobów na pyszną zabawę rodziców i dzieci".
Dzięki niej kuchnia stanie się miejscem fantastycznej zabawy rodziców z dziećmi, miejscem, w którym możemy uczyć je samodzielności, obowiązkowości, odpowiedzialności i wielu innych pożytecznych rzeczy, wreszcie miejscem, w którym możemy – jakby przy okazji – pielęgnować i rozwijać więź z naszymi latoroślami. A jeśli przy tym, wraz z dziećmi, przygotujemy coś pysznego, tym większa satysfakcja.

W "51 sposobach na pyszną zabawę" znajdują się nie tylko przepisy kulinarne, ale przede wszystkim przepisy na dobre spędzenie czasu z dziećmi... w kuchni. Wszystko zostało "okraszone" interesującymi opowiadaniami, które dziecko może przeczytać rodzicowi lub rodzic - dziecku w oczekiwaniu na efekty wspólnej kulinarnej zabawy. Całości dopełniają ciekawe informacje o tym, co wolno, a czego nie wolno w kuchni, co i jak wykonać, jakich zasad przestrzegać w kuchennym świecie.

Książka została podzielona na pory roku. Na zimową porę możesz zrobić z dzieckiem słodkie bałwanki lub zimowy serniczek, wiosna inspiruje wiosennym koglem-moglem, mleczną pianką i tatusiowym ciastem, letnia przygoda porywa zupą cytrynową, żabim mlekiem i mrożonym kakao, a jesienne smaki to jesienne wafelki, szarlotki i ciasteczka. Dzięki tym przepisom na miłe spędzenie czasu w kuchni Twój mały kucharz będzie wniebowzięty!

Wydawnictwo Rafael