Zapraszam do stołu. Kuchnia Jerzego Knappe

  • 2

Książka z kulinarnymi recepturami autorstwa byłego szefa kuchni warszawskiego „Imbiru” i bohatera serialu "Przepis na życie".

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Zapraszam do stołu. Kuchnia Jerzego Knappe
Przepis z serialu wzięty

Z zapartym tchem w każdy wtorkowy wieczór śledzicie kulinarne  i miłosne perypetie Anki i Jerzego? Chcecie poznać sprawdzony  „Przepis na życie” i nauczyć się gotować jak bohaterowie serialu TVN? Nic prostszego! Do księgarń trafiła książka kucharska mistrza Jerzego Knappe. Zapraszam do stołu to zbiór ponad siedemdziesięciu oryginalnych przepisów  kulinarnych. Tom ilustrują smakowite zdjęcia potraw i fotografie  z planu serialu.

Ta książka to sposób na zdrową kuchnię,  osłodzoną szczyptą serialowej miłości, z lekko pikantną nutą rozrywki.

Autorką scenariusza serialu, a więc przepisów, które znajdziecie w książce Zapraszam do stołu jest Agnieszka Pilaszewska - znana z serialu "Miodowe lata", gdzie wystąpiła w duecie z Cezarym Żakiem. Na co dzień aktorka Teatru Współczesnego, w którym to na scenie spotyka się z Borysem Szycem - odtwórcą głównej roli serialu "Przepis na życie".

Wszystkim miłośnikom serialu, a także kuchni Jerzego Knappe polecamy lekturę książki wydanej przez Wydawnictwo Literackie. Jest dostępna w księgarniach i empikach, w cenie 39,90 zł.