Zielona herbata Lipton Ice Tea Green

  • 1

Lipton Ice Tea Green – jedyna tak orzeźwiająca i oczyszczająca moc zieleni z herbaty, pełna dobroczynnych składników

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Zielona herbata Lipton Ice Tea Green
Zieleń to piękno, spokój i harmonia - idealne współgranie duszy i ciała. Kolor ten związany jest także z naturą i zdrowiem, tak niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Warto zadbać o dobrą formę i właściwą oczyszczającą dietę, której znakomitym uzupełnieniem jest mrożona herbata Lipton Ice Tea Green.

Każdego dnia ciało człowieka narażone jest na działanie szeregu szkodliwych czynników. Zanieczyszczenia środowiska, niezdrowy tryb życia i niewłaściwa dieta powodują, iż  w organizmie kumulują się toksyny oraz groźne dla zdrowia wolne rodniki. Zaburzają one jego równowagę i prawidłowe funkcjonowanie. Przyczyniają się między innymi do powstawania rozmaitych chorób, takich jak: nowotwory czy choroby serca. Odpowiedzią na te zagrożenia jest Lipton Ice Tea Green – znakomita mrożona, zielona herbata, która oczyszcza organizm ze szkodliwych utleniaczy. Wspomaga ona również odporność organizmu, która zostaje nadwyrężona w warunkach silnego stresu, czy też braku odpowiedniej dawki snu oraz zwykłego... pośpiechu dnia codziennego.

Lipton Ice Tea Green to herbata dla osób, które dbają o swoje zdrowie i cenią wykwintny, niezwykle delikatny smak herbaty. Ma również subtelny aromat, wysoko ceniony przez koneserów herbaty... Lipton Ice Tea Green jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety. Polecana osobom, które codziennie pragną dbać o swoje zdrowie oraz żyć w zgodzie i harmonii z naturą.