Zimowe promocje Mastercook

Jeszcze trwa promocja Mastercook – „Sypnęło prezentami”. Na kupujących sprzęt wolnostojący czekają nie tylko duże rabaty cenowe ale także atrakcyjne upominki.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Zimowe promocje Mastercook
W ramach promocji trwającej do końca lutego 2009 roku klienci mogą wybierać aż z dwudziestu ośmiu różnorodnych produktów AGD Mastercook: lodówek, zmywarek, kuchni elektryczno-gazowych oraz pralek typu Top i Front. Każdy, kto zakupi jeden objęty promocją model – otrzyma wartościowy prezent. Kupujący lodówkę dodatkowo dostanie sokowirówkę o innowacyjnym wzornictwie, krajalnicę lub chłodziarkę do wina. Nabywający nową kuchnię będzie jednocześnie mógł cieszyć się zestawem szybkowarów, nowoczesnych garnków lub kuchnią mikrofalową. Kupując w bardzo atrakcyjnej cenie pralkę lub suszarkę – jako prezent otrzymamy odkurzacz. Na poszukiwacza nowoczesnej zmywarki czeka ergonomiczny blender.

Uwagę przykuwają zwłaszcza najnowsze modele Mastercook: pralka MAXI TOP oraz suszarka ALYCIONE. Pralka MAXI TOP posiada pojemność 7kg i klasę A+AA. Tak duża pojemność zarezerwowana była dotąd tyko dla pralek ładowanych od frontu. Jej zaletą jest szeroki otwór załadunkowy, jeden z największych dostępnych na rynku, a także bęben o nowej konstrukcji. Delikatny Pearl Drum o perłowych ściankach nie niszczy włókien najdelikatniejszych tkanin, nawet przy najwyższej mocy wirowania - 1400 obrotów/min. Największy na rynku wyświetlacz LCD dostarcza cennych rad dotyczących wywabiania różnych rodzajów plam. Pralka posiada dużą liczbę programów do wszystkich rodzajów tkanin, w tym szybki, efektowny program trwający niecałe 40 minut – Opti (A) 39’ – zachowujący wszystkie parametry jakości prania oraz zużycia wody i energii. Innowacyjny pojemnik EcoBox, po ustawieniu stopnia zabrudzenia i twardości wody, zlicza objętość prania automatycznie, a następnie podpowiada, ile wlać detergentu.

Dzięki nowoczesnej suszarce kondensacyjnej ALYCIONE, z funkcją prasowania parowego, ubrania już nie wymagają prasowania po wysuszeniu. Dodatkowo para ma właściwości antybakteryjne i odkażające. ALYCIONE posiada 8 programów suszenia, w tym specjalny do suszenia tkanin delikatnych oraz program do ubrań sportowych. Jej zaletą są również aż 3 programy parowe do prasowania, w tym jeden do odświeżania tkanin. Duży wyświetlacz LCD pokazuje wszystkie informacje m.in. o realizowanym programie czy czasie pozostałym do końca. Ergonomiczny zbiornik na wodę, o dużej pojemności, jest prosty w obsłudze i czyszczeniu. Umieszczony na zewnątrz suszarki umożliwia ustawienie jej w dowolnej kombinacji, np. w zabudowie słupkowej. Oświetlony wewnątrz bęben ze stali nierdzewnej, o pojemności 120 litrów, pomieści rekordową ilość ubrań, bo aż 8 kilogramów.

Do 15 stycznia 2009 r. trwały także dwie inne promocje Mastercook. W ramach „Piękno linii, perfekcja działania” w atrakcyjnych cenach można nabyć zestawy sprzętu do zabudowy: piekarnik oraz płytę grzewczą, a także dobrać odpowiedni dla siebie okap lub zmywarkę. Kupując czwarty produkt – można otrzymać go z dużym rabatem, a nawet gratis. Ich zakup premiowany jest także prezentem w postaci ekspresu do kawy. W ramach promocji ,,Hity jesieni” kupujący piekarnik i płytę do zabudowy otrzyma zestaw profesjonalnych garnków. Na właścicieli małych kuchni czekała nie lada gratka - piekarnik o szerokości 50 cm wraz z pasującą do niego płytą.