Zmiana punktacji za dodanie porady

  • 27

Od pewnego czasu mieliście możliwość dodawania do serwisu porad, za publikację których zdobywaliście 200 wirtuali. Nadchodzi czas zmian, które dotyczyć będą również dodawanych przez Was treści w tym zakresie.

         
ocena: 4/5 głosów: 11
Zmiana punktacji za dodanie porady
fot. Fotolia

Dziękujemy za Waszą aktywność i poświęcony czas! Przyznajemy, że ilość porad które dodaliście w ciągu ostatnich miesięcy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - od grudnia opublikowaliśmy ich ponad 600, a kolejne 300 czeka na publikację.

Od dziś wracamy do poprzednich zasad punktacji - za każdą dodaną i opublikowaną poradę otrzymywać będziecie 20 wirtuali.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie porady dodane do momentu ukazania się niniejszego artykułu będą punktowane na dotychczasowych zasadach - otrzymacie za nie 200 wirtuali.

Dziękujemy za wszystkie przesłane porady dotyczące zdrowia, urody, finansów, domu. Od tej pory publikować będziemy porady wyłącznie o tematyce kulinarnej (w tym porady na święta).

Jesteśmy w trakcie przygotowywania listy tematów o których napisaliście już "wszystko" - chcielibyśmy zwrócić szczególnie Waszą uwagę na jedną z zasad dodawania treści mówiącą o tym, abyście weryfikowali, czy porada na dany temat nie znajduje się już w serwisie.

Pozwoli to na stworzenie bazy ciekawych i niepowtarzalnych artykułów, pisanych przez Was - dla Was.

Porady możecie dodawać tutaj >>>

Potrzebujesz porady związanej z kulinariami? Sprawdź >>>