Zostań DJ'em Bacardi B – Live 2008/2009

  • 1

Jeżeli miksowanie muzyki jest Twoją pasją, a największym marzeniem zagranie na prestiżowej imprezie klubowej, weź udział w Konkursie i zostań Dj’em Bacardi B-Live 2008/2009.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Zostań DJ'em Bacardi B – Live 2008/2009
Po raz drugi Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o. stwarza młodym, zdolnym twórcom szansę na zaistnienie w fascynującym świecie dj`ingu.

Dlaczego dj’ing…

Konkurs „Zostań Dj’em Bacardi B-Live” jest jednym z największych ogólnopolskich konkursów dla Dj’ów, który stwarza wielu początkującym artystom szansę na zaistnienie w środowisku profesjonalistów. Zwycięzca Konkursu, oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych, ma szansę na rozpoczęcie ogólnopolskiej kariery – wspieranej od początku przez markę Bacardi. Laureat tytułu Dj`a Bacardi B-Live 2008/2009 będzie promowany podczas przyszłorocznej edycji imprez z cyklu Bacardi B-Live, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zasady Konkursu Bacardi B-Live 2008/2009

Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest selekcja nadesłanych setów demo przez jury. Uczestnicy przesyłają swoje sety drogą pocztową na adres: Sentence s.c., skr. poczt. 92, ul. Puławska 166, 00-976 Warszawa 13, z dopiskiem „KONKURS DJ”, bądź zamieszczają je na stronie internetowej www.blive.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10.X.2008. Spośród otrzymanych setów jurorzy wybiorą dziewięć najciekawszych kompozycji, a ich autorzy wystąpią na żywo na półfinałowych imprezach Bacardi B-Live. Na każdej imprezie zagra trzech DJ’ów. Najlepsi spośród nich zmierzą się w wielkim finale, który odbędzie się na przełomie lutego i marca 2009 w Warszawie. Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe - profesjonalny sprzęt dla Dj`ów marki Pioneer.
Zwycięzca Konkursu otrzymuje mikser DJM-700 oraz 2 CD playery CDJ-800mk2 a także kontrakt dj`ski na wszystkie imprezy Bacardi B-Live 2009/2010, wydanie setu muzycznego jako CD insertu w Dj Magazine (prestiżowym piśmie o tematyce klubowej), oraz promocję w serwisie www.blive.pl.
Zdobywca II miejsca otrzyma Mixer DJM-400, zaś laureat III miejsca - Efektor EFX-500. Na wszystkich finalistów czekają także profesjonalne słuchawki HDJ-1000. Fundatorem nagród w Konkursie jest firma DSV Trading S.A – Główny Dystrybutor marki Pioneer w Polsce.

Pod okiem najlepszych

Nad przebiegiem konkursu czuwać będzie sześcioosobowe jury. W jego składzie znajdą się wybitni polscy Dj`e: Angelo Mike, Jacek Sienkiewicz, DJ Peres, Dj Prorok, Dj Bartes oraz Dj Lux (ubiegłoroczny zwycięzca konkursu dla Dj’ów Bacardi B-Live). Jurorzy oceniać będą nie tylko dobór repertuaru i umiejętności techniczne, ale także kontakt z publicznością, spontaniczność i oryginalność.
Wszystkich pasjonatów miksowania dźwięków, otwartych na nowe wyzwania Bacardi-Martini Polska serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie i walki o tytuł Dj`a Bacardi B-Live 2008/2009!