Niecodzienna kampania Ewy Minge!

17 stycznia rozpoczyna się nowy konkurs "Świat mody za kody!"

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Niecodzienna kampania Ewy Minge!

Dziś rusza nowy konkurs - warto rozejrzeć się za produktami mlecznymi Milandia produkowanymi przez Spółdzielnię Mleczarską Ostrołęka.

Milandia to marka produktów mlecznych SML Ostrołęka. W ofercie dostępne są śmietany, mleko, sery twarogowe, żółte i topione.


Na czym polega unikalność produktów Milandii?


Mleko Milandia jest wytwarzane w najnowszej technologii ESL - jest to obecnie najdoskonalsza metoda przedłużania trwałości mleka.

Mleko nie jest poddawane tradycyjnej pasteryzacji, a więc technologii UHT, która pozbawia je niektórych wartości odżywczych. ESL pozwala na długie przechowywnie mleka przy zachowaniu wszystkich potrzebnych składników napoju. Dzięki temu ma ono bogaty smak i nie wymaga szybkiego zużycia – jego termin przydatności to ok. 21 dni przy przechowywaniu w lodówce.
Poddawane jest obróbce termicznej w temperaturze 72 stopni, a na każdym etapie produkcji badana jest jego jakość.

Ponadto produkty Milandii zawierają ważne dla prawidłowej kondycji zdrowia kwasy omega 3 i omega 6 dostarczane w odpowiednich proporcjach.


Gdzie kupić produkty Milandii?


Dostępne są już w wielu sklepach, także sieciowych takich jak Alma, Leclerc, Carrefour, Bomi czy Auchan.

Ewa Minge projektantką opakowań!

Mleko Milandia produkowane przez SML Ostrołęka jest dostępne w trzech wariantach: 1%, 2% oraz 3,2%.
Dla mleka o zawartości tłuszczu 2 % opakowanie zaprojektowała sama Ewa Minge. Biorąc udział w konkursie nagroda główna wiąże się właśnie z jej osobą. Jak to nagroda? Oryginalna i nietypowa… o szczegółach dowiecie się wkrótce!!


Nagrody nagrody…


W konkursie można wygrać jedną nagrodę główną (uwaga – wyjątkowo cenną!) oraz 3 nagrody dodatkowe.

W konkursie wziąć może udział każdy użytkownik zarejestrowany na portalu gotujmy.pl po dopełnieniu warunków określonych w regulaminie:

Regulamin konkursu "Świat mody za kody!"


Zachęcamy do smakowania mleka, serków i śmietanek!