Zupa grzybowa z podgrzybkami

  • 1

Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia to coś, za czym tęsknisz przez cały rok. Atmosfera błogiego spokoju i rodzinnego ciepła...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Zupa grzybowa z podgrzybkami
fot. Fotolia
Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia to coś, za czym tęsknisz przez cały rok. Atmosfera błogiego spokoju i rodzinnego ciepła. Nie pozwól, by tym uczuciom towarzyszył pośpiech związany z przygotowywaniem 12 wigilijnych potraw. Pomogą Ci w tym mrożonki POLTINO.

Zupa grzybowa z podgrzybkami - Dom pełen świątecznych smaków

W Twoim domu Wigilia nie może obyć się bez zupy grzybowej. Zupy, która zachwyci pysznym smakiem tradycji i swoim aromatem otuli najbliższych. Wypróbuj niezwykle łatwą w przygotowaniu zupę grzybową POLTINO z podgrzybkami. Nie trzeba spędzać całego dnia w kuchni. Prostota i krótki czas potrzebny do jej przygotowania pozwolą na chwilę dla siebie. Nadaj wigilijnej wieczerzy niezapomniany, grzybowy aromat prawdziwie polskiej zupy. Mrożona zupa grzybowa POLTINO to pochodzące wyłącznie z polskich ziem podgrzybki, marchew, cebula, pietruszka, ziemniaki, natka pietruszki oraz gotowany makaron.

Zupa grzybowa z podgrzybkami - Nowe oblicze tradycji

Gdy na Twoim wigilijnym stole ma zagościć ryba po grecku, zaskocz swoją rodzinę i przyrządź ją w nowy, oryginalny sposób. Sola w sosie greckim podawana z chrustem selerowym będzie prawdziwą gwiazdą wśród pozostałych przysmaków. Przygotowanie tego pysznego i pięknie podanego dania ułatwi Włoszczyzna POLTINO.

Zupa grzybowa z podgrzybkami POLTINO

Skład: podgrzybki, makaron gotowany, marchew, cebula, seler, pietruszka, ziemniaki, natka pietruszki
Cena: ok. 5,60 zł.