Zwycięzcy loterii Schulstad

Wyłoniono zwycięzców mobilnej loterii „Odmień kuchnię z Schulstad”, w której rozdano w sumie 57 atrakcyjnych nagród, które trafiły do smakoszy pieczywa.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Zwycięzcy loterii Schulstad
Loteria zakończyła się miłą niespodzianką przede wszystkim dla Pana Marka z Rybarzowic oraz Pana Tadeusza z Warszawy, którzy wygrali nagrody pierwszego stopnia: Kuchnie marzeń lub ich równowartość pieniężną. Obaj Panowie, którzy ostatecznie zdecydowali się na to drugie rozwiązanie, przesłali do organizatora listy z podziękowaniami. 

- Otrzymałem SMS z wiadomością, że wygrałem nagrodę. Byłem zaskoczony, gdyż nie spodziewałem się, że mogę być takim szczęśliwcem. Lubię pieczywo Schulstad i myślę, że wygrywam codziennie, jedząc smaczne i zdrowe kanapki na bazie tego pieczywa. A teraz okazało się, że jeszcze będę mógł zrealizować swoje marzenia – egzotyczne podróże do Brazylii czy Kenii, bo właśnie tak zamierzam spożytkować równowartość wygranej – pisze zwycięzca, Pan Tadeusz z Warszawy. 

- Jako laureat nagrody głównej w loterii Schulstad, chcę podziękować organizatorom. Wraz z całą rodzinką od kilku lat z przyjemnością zajadamy pieczywo Schulstad, dlatego też nie lada zaskoczeniem był dla mnie telefon od przedstawiciela promocji i wiadomość o głównej wygranej w tejże loterii – pisze w swoim liście laureat nagrody głównej, Pan Marek z Rybarzowic.

Sprzedaż produktów objętych Loterią rozpoczęła się 8 października 2008 roku i trwała do 1 grudnia 2008 r.