Żywność ekologiczna MyEcolife

  • 3

Producent żywność ekologicznej MyEcolife otworzył w centrum handlowym Blue City pierwsze w Polsce własne stoisko handlowe oferujące produkty BIO i ECO.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Żywność ekologiczna MyEcolife
Stoisko BLUE CITY

Stoisko w Blue City jest pierwszym MyEcolife, które rozmieszczone będą w największych centrach handlowych – początkowo w Warszawie, a następnie na terenie całej Polski.

W ofercie stoiska MyEcolife znajdują się m.in. makarony, płatki kukurydziane, bakalie, ketchup oraz żywność ekologiczna dla dzieci i niemowląt – wszystkie produkty najwyższej jakości, zdrowe i naturalne z certyfikatem „Rolnictwa Ekologicznego”. Ofertę produktów ekologicznych MyEcolife dopełniają, nietrujące środowisko i skuteczne środki czystości, posiadające wspólnotowe oznakowanie ekologiczne „Ecolabel”. MyEcolife sprzedaje także ekologiczne wędliny – by jednak zapewnić ciągłość procesu chłodniczego i całkowitą świeżość, wędliny spod znaku MyEcolife będą dostępne w Blue City w supermarkecie Piotr i Paweł, zlokalizowanym na poziomie -1.

MyEcolife
„Dzięki własnym stoiskom handlowym w najbardziej prestiżowych centrach handlowych mamy nadzieje dotrzeć do tych klientów, którzy jeszcze nie mieli przyjemności spróbować ekologicznego smaku i stylu życia MyEcolife. Cieszymy się, ze naszym pierwszym Partnerem zostało Blue City” – mówi Paweł Makowski, Prezes Zarządu MyEcolife.

W MyEcolife NIE znajdziesz:
- pestycydów,
- zanieczyszczeń,
- nawozów sztucznych,
- syntetycznych środków zapachowych,
- sztucznych barwników, surowców petrochemicznych, hormonów wzrostu i antybiotyków !

MyEcolife poznasz natomiast na pewno po:
- świetnym smaku,
- kolorowych opakowaniach,
- zabawnych tekstach i nazwach
Bo któż by nie zapamiętał „Migdałów, co uśmiechy rozdawały”, „EkoSzefa Zmywaka” czy „Mucios Parówkos”? Nas nie da się zapomnieć!

Marka ekskluzywnych produktów BIO i ekologicznych MyEcolife dostępna jest m.in. w sieciach Piotr i Paweł oraz Real.