Bacardi B-Live w Katowicach

Impreza w katowickiej „Kawiarni Wielofunkcyjnej” zainaugurowała tegoroczny cykl Bacardi B-Live w Polsce.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Bacardi B-Live w Katowicach
Mix muzycznych stylów przygotowany przez markę Bacardi, w wykonaniu znakomitych Dj`ów oraz światowego mistrza beatboxingu to dopiero początek atrakcji, jakie czekają na klubowiczów podczas imprez Bacardi B-Live w całym kraju.

Muzyczny mix od Bacardi

Trzecią edycję ogólnopolskich imprez klubowych Bacardi B-Live 2008/2009 można uznać za otwartą! Inauguracja tego wydarzenia odbyła się 7 czerwca 2008 r.w katowickim klubie „Kawiarnia Wielofunkcyjna”. Od tego miejsca słynny nietoperz Bacardi rozpoczął swoją wędrówkę po największych miastach i najmodniejszych klubach w całej Polsce. Katowicka impreza zaskoczyła gości przygotowanymi specjalnie na tę okazję atrakcjami. Klubowe sety w wykonaniu Dj`a Luxa - ubiegłorocznego zwycięzcy konkursu „Zostań Dj`em Bacardi B-Live 2007/2008”, wspomaganego przez znanego saksofonistę, Daniela „Banana” Polkowskiego rozgrzały klubowiczów i przygotowały na występ gwiazdy wieczoru, Beardymana. Słynny brytyjski beatboxer, dwukrotny zwycięzca UK Beatbox Championship, stworzył niesamowite widowisko, którym potwierdził, że w pełni zasługuje na miano mistrza. Covery znanych hitów w beatboxowej aranżacji, przeplatane mistrzowskim freestylem wywołały żywiołowy odezw zgromadzonych wokół muzyka widzów. Wyjątkowa atmosfera jaka towarzyszyła temu show, była zasługą rewelacyjnego kontaktu artysty z publicznością.

Noc pełna niespodzianek

Dodatkową atrakcją imprezy były dance battles w wykonaniu profesjonalnej grupy tanecznej. Żywiołowe widowisko taneczno – akrobatyczne spotkało się z ogromnym entuzjazmem widzów. Do tanecznego pojedynku dołączyło wkrótce kilkoro klubowiczów, dając pokaz efektownego breakdance. Organizatorzy imprezy zadbali o prawdziwą ucztę dla zmysłów. Doświadczenia wizualno – słuchowe przeplatały się z wrażeniami smakowymi, jakich dostarczały znakomite drinki na bazie rumu Bacardi. Miętowo – limonkowy smak Bacardi Mojito The Original oraz Bacardi z colą orzeźwiały rozgrzanych energetycznymi rytmami klubowiczów.Na uczestników imprezy czekały dodatkowo quizy z nagrodami, widowiskowy pokaz barmański, a wszyscy, którzy posiadali w swoim telefonie bluetooth otrzymali wyjątkowe tapety i dzwonki od Bacardi.

Katowice były pierwszym przystankiem na trasie tegorocznego cyklu Bacardi B-Live w Polsce. Kolejne imprezy, pełne pozytywnych emocji oraz niespodzianek dla uczestników już od września będą gościły w najmodniejszych klubach w całym kraju!

Bacardi B-Live


Bacardi B-Live to międzynarodowy projekt zamkniętych imprez, wykorzystujący klubowe klimaty, promujący dobrą muzykę i pełen pozytywnych emocji styl życia. Cykl eventów kierowany jest do osób między 18 a 30 rokiem życia, dla których spędzanie czasu na imprezach jest szczególnie ważne a clubbing jest synonimem dobrze spędzonych chwil. Bacardi B-Live to przede wszystkim wspaniała zabawa, swobodna atmosfera, klubowa muzyka, mnóstwo emocji, dynamizm i pozytywna energia. To ciekawe miejsca, gdzie spotykają się osoby lubiące rozrywkę w gronie przyjaciół, komunikatywne, młode i wolne duchem.


Bacardi

Bacardi jest jedną z najbardziej znanych marek destylatów z trzciny cukrowej - rumów. Bacardi jest obecnie liderem na rynku rumów, od dłuższego czasu jedną z najlepiej sprzedających się marek alkoholowych na świecie. Bacardi sprzedawany jest w 180 krajach. Bacardi to rum, który cechuje wysoka jakość, tradycja, oryginalność i wyśmienity smak. Markę stworzył Don Facundo Bacardi, w 1862 roku. Gładki, lekki, biały rum stał się prawdziwym hitem.
Jest podstawą najpopularniejszych na świecie i ulubionych drinków konsumentów - Bacardi z Colą Original Cuba Libre (Bacardi, cola i limonka) oraz Bacardi Mojito The Original i Bacardi Daiquiri.

Patronami medialnymi Bacardi B-Live 2008/2009 są Dj Magazine, Radio Eska, MTV oraz portale ftb.pl i houserka.pl.