Aby podróżować nie potrzebujesz biletu, wystarczy tylko łyżeczka...

Kiedy dopada Cię ochota na małe co nieco, pragniesz czegoś wyjątkowego, co sprawi, że zapomnisz o codziennej rutynie, oddasz się przyjemności smaku, a w myślach przeniesiesz w klimatyczne zakątki świata.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Aby podróżować nie potrzebujesz biletu, wystarczy tylko łyżeczka...
fot. materiały prasowe
Uszczęśliwiająca moc czekolady

Znasz to uczucie kiedy bierzesz do ust kawałek czekolady, a ta rozpływa się w ustach powodując uśmiech na Twej twarzy? Już jako dziecko postrzegałaś kostkę czekolady jako coś, co dawało Ci radość, a każdy kolejny kawałek był czymś, o co warto było zabiegać.

Dzisiaj często tęsknisz do jej smaku, choć coraz częściej szukasz bardziej wyrafinowanych doznań dla swego podniebienia. Nie bez powodu mówi się o czekoladzie, że dostarcza hormonu szczęścia. To dlatego w niej szukamy zapomnienia od codziennych trosk.

Wyjątkowy smak dla wymagającego podniebienia

Dzisiejsze, szybkie tempo życia wymaga od Ciebie wiele, jednak daje Ci takie możliwości, o jakich wcześniej można było tylko pomarzyć. Świat dla Ciebie nie ma granic, możesz podróżować, poznawać najrozmaitsze jego zakątki.

Takie podróże kształtują także Twoje kubki smakowe. Gdy masz więc ochotę na małą przyjemność, nie chcesz czegoś banalnego – szukasz tego co przypomni Ci smaki poznane podczas podróży i pozwoli wrócić tam choć na chwilę.

A co powiesz na pyszną kawę po wiedeńsku zatopioną w czekoladowym musie? Brzmi dobrze, czyż nie? Ślinka cieknie na samą myśl, a co najlepsze nie musisz wybierać się w podróż, by poczuć ten smak.


Satino - Desery Świata - Wiedeń  Satino - Desery Świata - Paryż  Satino - Desery Świata - Rzym
fot. Bakoma

Wystarczy sięgnąć po Satino smak Wiednia od Bakomy. To jedna z trzech, nowych propozycji wyjątkowych deserów inspirowanych smakami niezwykłych europejskich stolic. Każda z 3 propozycji przeniesie nas do innego miasta europejskiego.

Sięgnij po Satino smak Wiednia i pozwól sobie na niecodzienne pobudzenie kreatywności. Po słodkiej przyjemności zatopionej w czekoladowym musie z aromatem kawy, odczujesz przypływ nowej dawki energii, której pozazdrości Ci każdy.

Satino o smaku pralinki z musem czekoladowym przeniesie nas do Paryża – miasta miłości. Bez dźwigania ciężkich walizek i czekania w długich kolejkach po bilet, odbędziecie wycieczkę po romantyczne uniesienia.

Smak Satino Smak Paryża ukryty w lekkim musie, podziała jak afrodyzjak i sprawi, że każdy romantyczny wieczór pozostawi po sobie gorące wspomnienia.

Satino smak Rzymu to deser idealny na leniwe popołudnia. Delikatna biała czekolada osłodzi intensywny smak aromatycznego kakao i pozwoli Ci zanurzyć się w słodkiej beztrosce. Poczuj się tak, jakby słońce otulało Twoje ciało a włoski temperament zaspokajał skrywane od dawna potrzeby.

Wiedeń  Paryż  Rzym
fot. Fotolia

Poczuj tamtejszy klimat, wsłuchaj się w muzykę i przywołaj najpiękniejsze obrazy.  Deser Satino smak Rzymu to mały grzech na wyciągnięcie ręki – osłoda codziennych trudów i chwila zapomnienia o troskach.

Satino Desery Świata to trzy kompozycje dla posiadaczek wymagającego podniebienia, które  poszukują nowych doznań smakowych. Codzienne tempo życia stawia nam wysoką poprzeczkę. Trzeba sporo z siebie dać, by sprostać tym wymaganiom.

Kiedy więc masz chwilę dla siebie i chcesz poczuć coś wyjątkowego, sięgnij po nowe desery Bakomy Satino Desery Świata i wybierz się w podróż do jednej z trzech europejskich stolic.

Udaj się do sklepu w poszukiwaniu przygody. W którą podróż z Satino udasz się już dzisiaj?

http://bakoma.pl/produkt/desery-swiata/