Aromatyczna MacCoffee Strong 3 w 1

Prawdziwa przyjemność dla smakoszy dobrej i mocnej kawy. W sezonie wyjazdów, wycieczek i pikników warto zabrać ze sobą w podróż MacCoffee Strong 3 w 1.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Aromatyczna MacCoffee Strong 3 w 1
Najbardziej esencjonalna ze wszystkich rodzajów kaw MacCoffee, wersja “strong” jest idealna dla wielbicieli prawdziwej kawy o intensywnym aromacie, którzy cenią sobie jednocześnie wygodę i łatwość przygotowania.

MacCoffee Strong 3 w 1 to najpopularniejsza z kaw znajdujących się w portfolio MacCoffee. Stanowi niezwykle aromatyczną mieszankę  kaw Robusta i Arabica, holenderskiej śmietanki oraz cukru. Wszystkie te składniki sprawiają, że MacCoffee Strong 3 w 1  cechuje się niezwykle wyrazistym smakiem dobrze zaparzonej, mocnej kawy zamkniętej w poręcznym, jednorazowym  "paluszku”.

Wygodne “paluszki” MacCoffee Strong 3 w 1 są praktyczne zarówno w podróży, jak i w domu i biurze.  Aby w każdym miejscu i o każdej porze móc napić się dobrej kawy, wystarczy zalać przygotowaną mieszankę MacCoffee Strong 3 w 1 gorącą wodą .

MacCoffee Strong 3 w 1 będzie dostępna w torbach po 10 paluszków, w otwieranych pudełkach stojących zawierających 20 paluszków kawy oraz w słojach po 40 paluszków.

MacCoffee Strong 3 w 1

Sugerowana cena det.: 6,10 zł
Gramatura: 10 x 18 g
Producent: Food Empire