Kawy ziarniste z nagrodami

Polacy coraz chętniej powracają do tradycyjnych metod parzenia kawy.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Kawy ziarniste z nagrodami
Coraz bardziej doceniamy intensywny zapach i aromatyczny smak świeżo zmielonej kawy. Dla nas, Polaków, picie kawy to rytuał, dlatego zarówno parzenie jak i później smakowanie kawy jest tak samo przyjemne.

Nic więc dziwnego, że nowe kawy ziarniste marki Prima - Cafe Prima Excellent Crema i Cafe Prima Excellent Espresso, zostały uznane przez konsumentów Odkryciem Roku 2008 i otrzymały ogólnopolskie godło Laur Konsumenta w tej właśnie kategorii.

Cafe Prima Excellent Crema i Cafe Prima Excellent Espresso to dwie propozycje kawy ziarnistej, które ukazały się na rynku w tym roku. Niespełna pięć miesięcy wystarczyło smakoszom kawy na poznanie produktu i docenienie niezwykłych walorów smakowych nowych, doskonałych jakościowo kaw marki Prima. Pozytywna opinia konsumentów, pozwoliła przyznać, oferowanym przez firmę Prima – Sara Lee Coffee and Tea Poland S.A., nowym kawom ziarnistym Laur Konsumenta w dziedzinie Odkrycie Roku 2008.

Excellent Crema, to propozycja ziaren przygotowanych specjalnie do parzenia aromatycznej kawy zarówno tradycyjną metodą, jak i w ekspresach ciśnieniowych.
Z kolei Excellent Espresso pozwala na uzyskanie intensywnego, doskonałego jakościowo espresso, z gęstą, aromatyczną pianką.

Obydwie kawy są kompozycją wyselekcjonowanych, prażonych w specjalny sposób ziaren dwóch gatunków – Arabiki z plantacji Ameryki Środkowej i Brazylii oraz Robusty z upraw afrykańskich. Innowacyjne opakowania z tzw. zaworkiem chronią świeżo uprażone ziarna przed dostępem powietrza, co na długo zatrzymuje ich świeżość i aromat .