Baby Shower w Kalimbie w Katowicach

Co zrobić by zachować jak najwięcej wspomnień z pięknego okresu ciąży? Zorganizować BABY SHOWER!

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Baby Shower w Kalimbie w Katowicach
Kawiarnia i sklep z zabawkami KALIMBA w Katowicach, we współpracy z portalem Baby – Shower.pl rozpoczyna profesjonalną organizację imprez dla przyszłych mam!
Jeśli chcesz zrobić przyszłej mamie niezapomnianą niespodziankę, jeśli masz ochotę na miłe babskie spotkanie i babskie pogaduszki - to dobrze trafiłaś! W kolorowym wnętrzu kawiarni Kalimba można zorganizować takie właśnie spotkanie.

Ploteczki, wspomnienia, dobre rady, dużo śmiechu, zabawy, kalambury, tworzenie bransoletki szczęścia, tort pieluszkowy i masa prezentów - to coś co z pewnością odpręży przyszłą mamę i wszystkie uczestniczki spotkania.

Sklep z zabawkami i kawiarnia pełna pozytywnej energii, wypełniona aromatem kawy (również bezkofeinowej) to miejsce stworzone właśnie dla kobiet, a dla dzieci - specjalny kącik do zabawy z piętrowym dżunglowym domkiem.

Imprezy Baby Shower organizować można każdego dnia tygodnia, w godzinach od 10-20, godziny ustalane są indywidualnie, i mogą być ograniczone odbywającymi się warsztatami, zaplanowanymi przyjęciami urodzinowymi dla dzieci. Koszt zorganizowania imprezy to 450 pln, w cenie są zawarte specjalne zaproszenia, tort pieluszkowy, akcesoria do zabaw, pomoc w organizacji, ustaleniu scenariusza spotkania i miejsce do zabawy dla dzieci. Dodatkowo w kawiarni: kawa pod każdą postacią, gorąca czekolada, napoje mleczne, soki, soki wyciskane, i cała masa słodkości.