Basia Ritz odpowiada Magdzie Gessler

  • 1

Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji MasterChef opublikowała komentarz do kontrowersyjnego wywiadu Magdy Gessler.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Basia Ritz odpowiada Magdzie Gessler

Na komentarze do kontrowersyjnego wywiadu znanej polskiej restauratorki nie trzeba było długo czekać. Oto treść oświadczenia, które dostaliśmy od agencji reprezentującej Basię Ritz:

"Wywiad pani Magdy Gessler zmartwił mnie i poważnie zaniepokoił. Wszystko wskazuje na to, że ta sama okropna osoba, która włamała się na jej konto na Facebooku, teraz wślizgnęła się do jej głowy i mówi za nią różne sprzeczne rzeczy.

Najpierw pani Gessler z całym przekonaniem twierdzi, że wyłącznie kucharz ze stałym zameldowaniem w Polsce zasługuje na tytuł MasterChefa. Natomiast dosłownie dwa zdania później przyznaje, że w całym kraju nad Wisłą tylko ona zna się na gotowaniu. Prawdziwemu francuskiemu kucharzowi zarzuca brak elementarnej ogłady, jednej z moich koleżanek z programu wypomina nieobycie, a mnie z kolei zbytnie obycie!

Niezrozumiały jest dla mnie zarzut, że miałam sposobność i pieniądze, by zwiedzać świat. Sztuką jest otworzyć się na nowe smaki, poznawać, uczyć się, a przede wszystkim być kreatywnym. Dziś już każdy ma taką sposobność, lecz nie każdy z niej korzysta.

Najbardziej alarmującym objawem wydaje się jednak fakt, że pani Magda Gessler wypiera się własnych poglądów i decyzji – tych samych, które niecałe dwa miesiące temu podjęła na oczach pięciu milionów telewidzów."

Fragmenty wywiadu z Magdą Gessler, który wywołał burzę możecie przeczytać tutaj >>>